Archiwum TVP ABC (2023-04-23)
Niedziela (2023-04-23)
-
05:05 - Domisie - Domisiowe strachy
-
05:30 - Domisie - Przydasie
-
06:05 - Miś Uszatek - Na grzyby, odc. 48
-
06:10 - Agatka - Agatka i Las, odc. 17
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 9 - Żadnych całusów
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Żaba odc. 2
-
06:50 - Rodzina Treflików - Jajko, odc. 18
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 94
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 31 - MISTRZ
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Co za wstrząs!, odc. 15
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie opon mózgowych?, odc. 15
-
07:55 - Topo Gigio - Czkawka, odc. 1
-
08:10 - Mush - Mush i Grzybaszki: przyjaciele lasu.
-
08:35 - Pszczółka Maja - Maja obejmuje dowodzenie, odc. 54
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jak naprawić hulajnogę?, odc. 102
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Cenna niespodzianka, odc. 101
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 102
-
09:30 - Ziarno - Czerwony Kapturek
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 24 SURYKATKI
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Herbatka z trollem, odc. 21
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Jadłodajnia, odc. 2
-
10:50 - Molang - Bezsenna noc, odc. 13
-
11:00 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 1 - Kolarstwo
-
11:10 - Tata Lew - Na polowaniu, odc. 18
-
11:30 - Słoń Beniamin - Złodzieje w ZOO, odc. 52
-
11:55 - Mega - Ekspres - Czas coś skruszyć, odc. 25
-
12:05 - Mega - Ekspres - Tajemnica znikającego drewna, odc. 26
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Królewskie pieski pod namiotem, odc. 40
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Bohaterowie - Strażacy, odc. 1
-
12:55 - GO - TU - JEMY - SOS POMIDOROWY
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 38 Wanno Ahoj!
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Wszędzie szczeniaki, odc. 7
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Najwspanialsze urodziny, odc. 8
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Obrona miasta, odc. 2
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Diament Minków, odc. 33
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Carskie Jajo, odc. 34
-
14:45 - Pat i świat - Drukarka 3D, odc. 27
-
14:50 - Pat i świat - Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, odc. 28
-
15:00 - Supa Strikas - Gorączka Rywalizacji, odc. 79
-
15:30 - Laboratorium alchemika - Wskaźniki pH. Co wykryła kapusta? odc. 4
-
15:35 - ALCHEMIK - Randka Mirmiła, odc. 97
-
15:55 - Mój rycerz i ja - Klan Czerwonych, odc. 37
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Jimmy na siłowni, odc. 38
-
16:25 - Skylanders Academy - Prawda jest tutaj, odc. 28
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - S. O. S. relaksik, odc. 29
-
17:05 - Mia i ja - Zabawa w chowanego, odc. 49
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Gorąca bryza, odc. 23
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Płonąca wieża, odc. 24
-
18:00 - Strażniczki tęczy - W obronie drzew / Żółw w sieci, odc. 2
-
18:25 - Pola i Piotruś - Prezent, odc. 1
-
18:35 - Pola i Piotruś - Wracaj do zdrowia Piotrusiu, odc. 2
-
18:45 - Ricky Zoom - Buster Zoom, odc. 54
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Nowi lokatorzy, odc. 51
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki: strażnik lasu
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Gigio fuks, odc. 2
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Maja przychodzi na świat, odc. 42
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Czysta przyjemność
-
20:10 - Sąsiedzi - Produkcja lodu, odc. 95
-
20:15 - Zig i Sharko - Sharko na lodzie, odc. 54
-
20:25 - Tom i Lili - Niepowtarzalny styl, odc. 49
-
20:40 - Głębia - Tartaruga, odc. 26
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin W Krainie Czarnego Złota, cz. II, odc. 24
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Operacja Armando, odc. 68
-
22:05 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (63) - Recykling
-
22:35 - Przyjaciele wesołego diabła - Gdzie jesteś Piszczałko
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 1 - Niesprawiedliwe oskarżenie
-
23:35 - Jak to działa - odc. 67 Cywilizacja a środowisko
-
00:05 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-04-24)
-
05:10 - Domisie - Butelka w stawie
-
05:35 - Domisie - Wesoły autobus
-
06:05 - Miś Uszatek - Gitara, odc. 49
-
06:10 - Agatka - Agatka i Deszcz, odc. 18
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Nauka latania odc. 3
-
06:50 - Rodzina Treflików - Sobowtóry, odc. 19
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 95
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 32 - NA KONIEC ŚWIATA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Krok po kroku, odc. 16
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie spojówek?, odc. 16
-
07:55 - Bystry Bill - Nowi lokatorzy, odc. 51
-
08:10 - Mush - Mush i Grzybaszki: strażnik lasu
-
08:35 - Pszczółka Maja - Zakazany owoc, odc. 55
-
08:45 - Daisy i Ollie - Czy możemy to dostarczyć?, odc. 103
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Niedźwiedziem być, odc. 103
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Festiwal ogrodów, odc. 104
-
09:30 - Domisie - Wyprowadzka Strachowyja
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 193
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Zaklinacz makaronu, odc. 22
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 24 - Czarne licho
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Podwodne przyjęcie, odc. 28
-
10:55 - Molang - Z drugiej ręki, odc. 14
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 2 - Skok w dal
-
11:15 - Tata Lew - Duduś Nowak, odc. 19
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Pirat Rudobrody / Lot w kosmos, odc. 66
-
11:55 - Mega - Ekspres - Rycerze i smok, odc. 27
-
12:10 - Mega - Ekspres - Bańkowy problem, odc. 28
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Panika z pielmeni, odc. 2
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Zwierzęta w mieście, odc. 3
-
12:55 - GO - TU - JEMY - POPCORN
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 46 Skarb
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Śmiejmy się razem, odc. 9
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Różne rodzaje piękna, odc. 10
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Odcięci od prądu, odc. 3
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Zaginiony Tropiciel, odc. 35
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Super spodnie, odc. 36
-
14:45 - Pat i świat - Przygoda w muzeum, odc. 29
-
14:50 - Pat i świat - Afera na budowie, odc. 30
-
15:00 - Supa Strikas - APIŁKOGEDDON, odc. 80
-
15:30 - Laboratorium alchemika - Temperatura. Czy masz temperaturę? odc. 5
-
15:35 - ALCHEMIK - Relatywizm, odc. 98
-
15:55 - Mój rycerz i ja - Śpiący Jack, odc. 39
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Powrót Łabędzia, odc. 40
-
16:25 - Skylanders Academy - Niebezpieczna Misja, odc. 29
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Genialna klasa, odc. 30
-
17:05 - Mia i ja - Niezręczna sytuacja, odc. 50
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Podwójne zagrożenie, odc. 25
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Gorączka złota, odc. 26
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Gdy chrząszcze harcują / Zanieczyszczona wyspa, odc. 3
-
18:25 - Pola i Piotruś - Czas do łóżka, Świnko, odc. 3
-
18:35 - Pola i Piotruś - Przyjaciele z piaskownicy, odc. 4
-
18:45 - Ricky Zoom - Szybki dzień DJ'a, odc. 55
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Dzień założyciela, odc. 52
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Ratujmy Drzewko Frajdy, odc. 1
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Obcy we własnym domu, odc. 1
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Wyprawa na Marsa, odc. 3
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Przeprowadzka, odc. 43
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O pociągu, który zjechał na boczny tor
-
20:10 - Sąsiedzi - Pizza, odc. 96
-
20:20 - Zig i Sharko - Mim, odc. 55
-
20:25 - Tom i Lili - Kiepsko to widzę, odc. 50
-
20:40 - Głębia - Prosto z gwiazd, odc. 27
-
21:05 - Przygody Tintina - Koks w Ładowni, cz. I, odc. 25
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Co by było gdyby, odc. 69
-
22:05 - Rok w ogrodzie
-
22:25 - Rok w ogrodzie Extra
-
22:40 - Trzy Szalone Zera - odc. 2 - Rodzice Marzeń
-
23:10 - Trzy Szalone Zera - odc. 3 - Żegnaj nadziejo
-
23:40 - Jak to działa - odc. 65 Świat bez ludzi
-
00:10 - Zakończenie dnia
Wtorek (2023-04-25)
-
05:05 - Domisie - Laurka dla Amelki
-
05:30 - Domisie - Jesteście wyjątkowi
-
06:05 - Miś Uszatek - Jak sójka za morze
-
06:10 - Agatka - Agatka i Marynarz, odc. 19
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 11 - Tort z niespodzianką
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Wielkie pranie odc. 4
-
06:55 - Rodzina Treflików - Zaginiony Treflik, odc. 20
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 96
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 33 - NAJLEPSZA ZABAWA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Jajko niespodzianka, odc. 17
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest dysleksja?, odc. 17
-
07:55 - Bystry Bill - Dzień założyciela, odc. 52
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Ratujmy Drzewko Frajdy, odc. 1
-
08:20 - Ptyś i Bill - Obcy we własnym domu, odc. 1
-
08:35 - Pszczółka Maja - Dziękuję, osy, odc. 56
-
08:45 - Daisy i Ollie - Co piraci robili przez cały dzień?, odc. 104
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Superhiperdyskoteka, odc. 1
-
09:30 - Domisie - Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 46 Skarb
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Marzenia z automatu, odc. 23
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Domek, odc. 29
-
10:55 - Molang - Działki, odc. 15
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 3 - Żeglarstwo
-
11:15 - Tata Lew - Dwie Izy, odc. 20
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Kotki, kotki do domu / Wielki czerwony piesiulek, odc. 67
-
11:55 - Mega - Ekspres - Skaczące świnki, odc. 29
-
12:10 - Mega - Ekspres - Bycza jazda, odc. 30
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Arbuzowy zwycięzca, odc. 4
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Policyjny patrol, odc. 5
-
12:55 - GO - TU - JEMY - OWOCE POD KRUSZONKĄ
-
13:00 - Ugotuj nam bajkę - Brzydkie kaczątko
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Właściwy czas i miejsce, odc. 11
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Wygodne podkowy, odc. 12
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Goryl na wolności, odc. 4
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Słodki Ząb, odc. 37
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Sportowe zachowanie, odc. 38
-
14:45 - Pat i świat - Pat i konkurs, odc. 31
-
14:50 - Pat i świat - Polowanie na cukierki, odc. 32
-
15:00 - Supa Strikas - TWÓJ NAJNOWSZY TRICK, odc. 81
-
15:30 - Laboratorium alchemika - Pocenie. Po co Ci pocenie? odc. 6
-
15:35 - ALCHEMIK - Koło od roweru, odc. 99
-
15:55 - Mój rycerz i ja - Przeciek, odc. 41
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Tajemniczy giermek, odc. 42
-
16:20 - Skylanders Academy - Zdrajca jest wśród nas, odc. 30
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Przyjęcie - niespodzianka, odc. 31
-
17:05 - Mia i ja - Najsilniejsza drużyna, odc. 51
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Wietrzny dzień, odc. 1
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Egzamin strażaka, odc. 2
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Migracja danaidów / Na grząskim gruncie, odc. 4
-
18:25 - Pola i Piotruś - Na ratunek robaczkom, odc. 5
-
18:35 - Pola i Piotruś - Kałużowi kumple, odc. 6
-
18:45 - Ricky Zoom - Scootbopsowy Bebop, odc. 56
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Jajo, odc. 1
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Jajkowy dom, odc. 2
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Najlepsza niania, odc. 2
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Lekcja judo, odc. 4
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Nawiedzony ul, odc. 44
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bez mamy
-
20:10 - Sąsiedzi - Chleb, odc. 97
-
20:20 - Zig i Sharko - Mobilmania, odc. 56
-
20:25 - Tom i Lili - Królowa hip - hopu, odc. 51
-
20:40 - Głębia - Anomalia bałtycka, odc. 28
-
21:05 - Przygody Tintina - Koks w Ładowni, cz. II, odc. 26
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Pokaz talentów, odc. 70
-
22:05 - eMOCje - odc. 74 Toksyczni rodzice
-
22:30 - Trzy Szalone Zera - odc. 4 - Rower - monstrum
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 5 - Szalone pomysły
-
23:35 - Jak to działa - odc. 64 Odnawialne źródła energii
-
00:05 - Zakończenie dnia