Archiwum TVP ABC (2023-04-21)
Piątek (2023-04-21)
-
05:15 - Domisie - Pluszowy jamnik
-
05:35 - Domisie - Słomiany zapał
-
06:05 - Miś Uszatek - Różowe landrynki
-
06:15 - Agatka - Agatka i Akwarium, odc. 15
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 7 - Pole ryżowe
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen
-
06:50 - Rodzina Treflików - Kura, odc. 16
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 92
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 30 - OGRÓDEK WARZYWNY
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Co za cios, odc. 13
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest odra?, odc. 13
-
07:55 - Bystry Bill - Wybraniec, odc. 49
-
08:05 - Smok Dyziek - Smocza kolejka górska, odc. 39
-
08:20 - Dino Ranczo - Duma Dino - Ranczersów, odc. 51
-
08:35 - Pszczółka Maja - Na zdrowie, panno Klementyno, odc. 52
-
08:45 - Daisy i Ollie - Kim jest akrobata?, odc. 100
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Łap łap łap, odc. 97
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Strach na wróble, odc. 98
-
09:30 - Domisie - Ogrodowe figle, czyli przygoda z dynią
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 51 Soki
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Pomidorowy dżin, odc. 19
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Traktor, odc. 25
-
10:55 - Molang - Kampery, odc. 11
-
11:05 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 25 - Latający kozioł
-
11:10 - Tata Lew - Morze Południowe, odc. 16
-
11:30 - Słoń Beniamin - Zakochany Beniamin, odc. 50
-
11:55 - Mega - Ekspres - Problem z dostawą, odc. 23
-
12:05 - Mega - Ekspres - Śliska sprawa, odc. 24
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Hapi Super Szczeniaczek, odc. 36
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Podróż dookoła świata, odc. 37
-
12:50 - GO - TU - JEMY - OWSIANKA
-
13:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 23 ZAPYLACZE
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Pawie pióra, odc. 3
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Bunt Szczurów, odc. 4
-
13:50 - Auta na start - Ostateczny wyścig (część 2), odc. 52
-
14:10 - Tropiciele skarbów - Nieznana strona Księżyca, odc. 29
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Gryzoniada, odc. 30
-
14:40 - Pat i świat - Pat kontra Tytan, odc. 23
-
14:50 - Pat i świat - Pies i rybka, odc. 24
-
14:55 - Supa Strikas - LUŹNA POMOC, odc. 77
-
15:25 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 36 Nie wolno straszyć
-
15:30 - ALCHEMIK - Kamuflaż, odc. 96
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Czerwony świt, odc. 33
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Nie tak szybko, odc. 34
-
16:20 - Skylanders Academy - Dotyk Zła, odc. 26
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - W poszukiwaniu zaginionego dzieciństwa, odc. 27
-
17:00 - Mia i ja - Król jednorożców, odc. 47
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Uwaga, owce!, odc. 20
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Skarżypyta, odc. 51
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Obietnica Bazylisa, odc. 52
-
18:25 - Henrietta - Henrietta na ratunek, odc. 49
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i wielka pomoc, odc. 2
-
18:45 - Ricky Zoom - Dyspozytor Toot, odc. 52
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Urodziny Billa, odc. 50
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Skrzydlaty heros, odc. 40
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Min - doskonała, odc. 52
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Operacja: wałek do ciasta, odc. 50
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Królowa zaćmienia, odc. 40
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Burek i podstępne portki
-
20:10 - Sąsiedzi - Meble, odc. 93
-
20:20 - Zig i Sharko - Mglisty dzień, odc. 52
-
20:25 - Tom i Lili - Ale ślub, odc. 47
-
20:40 - Głębia - Aż po Abisal, odc. 24
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin i Picarosi, cz. II, odc. 22
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Umowa, odc. 66
-
22:05 - Perły Bałtyku - Morze z lotu ptaka
-
22:35 - Przyjaciele wesołego diabła - Latające niedźwiedzie
-
23:05 - Przyjaciele wesołego diabła - Piszczałka to ja
-
23:35 - Jak to działa - odc. 73 Optyka
-
00:05 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-04-22)
-
05:15 - Domisie - Zabawa w Indian
-
05:40 - Domisie - Nie mam czasu
-
06:05 - Miś Uszatek - Łakomczuch, odc. 47
-
06:10 - Agatka - Agatka i Czerwony Kamień, odc. 16
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 8 - Królewska korespondencja
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Spotkanie odc. 1
-
06:55 - Rodzina Treflików - Zdrowy Tatuś, odc. 17
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 93
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 76 Odkrywcy
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Ojos Rojos, odc. 14
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest egzema?, odc. 14
-
07:55 - Bystry Bill - Urodziny Billa, odc. 50
-
08:05 - Smok Dyziek - Skrzydlaty heros, odc. 40
-
08:20 - Dino Ranczo - Min - doskonała, odc. 52
-
08:35 - Pszczółka Maja - Alarm, odc. 53
-
08:45 - Daisy i Ollie - Co się dzieje na olimpiadzie?, odc. 101
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Wszyscy zbierają orzechy, odc. 99
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Cztery pory roku w jeden dzień, odc. 100
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 52 Woda
-
09:40 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 25 Liczba 50, Litera Z
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 193
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Mami nie ma w domu, odc. 20
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 22 - Szewc Kopytko i Kaczor Kwak
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Morski skarb, odc. 6
-
10:55 - Molang - Telewizja, odc. 12
-
11:05 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 26 - Złoty szlak
-
11:10 - Tata Lew - Dżungla, odc. 17
-
11:30 - Słoń Beniamin - Wyprawa polarników, odc. 51
-
12:00 - Mega - Ekspres: Nadjeżdżają kłopoty
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Latający domek dla zabawek, odc. 38
-
12:40 - Super Wings: Super Lotki - Zwierzęta hodowlane aport, odc. 39
-
12:55 - GO - TU - JEMY - DOMOWA PIZZA
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 168 Pingwin Stasiek
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Kontrola po królewsku, odc. 5
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Nieporozumienie, odc. 6
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Wyścig ku sprawiedliwości, odc. 1
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Tragikomedia, odc. 31
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Wdzięczny Ratsby, odc. 32
-
14:45 - Pat i świat - Nawiedzony dom, odc. 25
-
14:50 - Pat i świat - Wielki skok, odc. 26
-
15:00 - Supa Strikas - MARATON, odc. 78
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Koło balonowe, odc. 32
-
15:30 - ALCHEMIK - Środek ciężkości, odc. 117
-
15:55 - Mój rycerz i ja - Księżniczka Jimmy, odc. 35
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Bohater Kurt, odc. 36
-
16:20 - Skylanders Academy - Walka o władzę, odc. 27
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Sekretny pamiętnik, odc. 28
-
17:00 - Mia i ja - Tęczowe źródło, odc. 48
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Dzień matki, odc. 21
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Alarm na plaży, odc. 22
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Na tęczowej krze / Zorza polarna, odc. 1
-
18:25 - Henrietta - Henrietta szuka paczki, odc. 3
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i konflikt, odc. 4
-
18:45 - Ricky Zoom - Nowa Brumdeska Ricky'ego, odc. 53
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Randka Fąfara
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki: przyjaciele lasu.
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Czkawka, odc. 1
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Domek Henryka, odc. 41
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Małe przygody Antka i Amelki. Tajemnica
-
20:10 - Sąsiedzi - Automyjnia, odc. 94
-
20:15 - Zig i Sharko - Rywal, odc. 53
-
20:25 - Tom i Lili - Wszystkiego najlepszego, mamuniu, odc. 48
-
20:40 - Głębia - Zamek Lokiego, odc. 25
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin W Krainie Czarnego Złota, cz. I, odc. 23
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Czarno na białym, odc. 67
-
22:05 - Okrasa łamie przepisy - Wiosenne grillowanie z nowalijkami
-
22:35 - Przyjaciele wesołego diabła - Magiczny kryształ
-
23:05 - Przyjaciele wesołego diabła - W krainie ducha ciemności
-
23:40 - Jak to działa - odc. 72 Jak to się mierzy?
-
00:10 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-04-23)
-
05:05 - Domisie - Domisiowe strachy
-
05:30 - Domisie - Przydasie
-
06:05 - Miś Uszatek - Na grzyby, odc. 48
-
06:10 - Agatka - Agatka i Las, odc. 17
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 9 - Żadnych całusów
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Żaba odc. 2
-
06:50 - Rodzina Treflików - Jajko, odc. 18
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 94
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 31 - MISTRZ
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Co za wstrząs!, odc. 15
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie opon mózgowych?, odc. 15
-
07:55 - Topo Gigio - Czkawka, odc. 1
-
08:10 - Mush - Mush i Grzybaszki: przyjaciele lasu.
-
08:35 - Pszczółka Maja - Maja obejmuje dowodzenie, odc. 54
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jak naprawić hulajnogę?, odc. 102
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Cenna niespodzianka, odc. 101
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Podróż do wnętrza Ziemi, odc. 102
-
09:30 - Ziarno - Czerwony Kapturek
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 24 SURYKATKI
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Herbatka z trollem, odc. 21
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Jadłodajnia, odc. 2
-
10:50 - Molang - Bezsenna noc, odc. 13
-
11:00 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 1 - Kolarstwo
-
11:10 - Tata Lew - Na polowaniu, odc. 18
-
11:30 - Słoń Beniamin - Złodzieje w ZOO, odc. 52
-
11:55 - Mega - Ekspres - Czas coś skruszyć, odc. 25
-
12:05 - Mega - Ekspres - Tajemnica znikającego drewna, odc. 26
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Królewskie pieski pod namiotem, odc. 40
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Bohaterowie - Strażacy, odc. 1
-
12:55 - GO - TU - JEMY - SOS POMIDOROWY
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 38 Wanno Ahoj!
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Wszędzie szczeniaki, odc. 7
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Najwspanialsze urodziny, odc. 8
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Obrona miasta, odc. 2
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Diament Minków, odc. 33
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Carskie Jajo, odc. 34
-
14:45 - Pat i świat - Drukarka 3D, odc. 27
-
14:50 - Pat i świat - Gwiazdka pod specjalnym nadzorem, odc. 28
-
15:00 - Supa Strikas - Gorączka Rywalizacji, odc. 79
-
15:30 - Laboratorium alchemika - Wskaźniki pH. Co wykryła kapusta? odc. 4
-
15:35 - ALCHEMIK - Randka Mirmiła, odc. 97
-
15:55 - Mój rycerz i ja - Klan Czerwonych, odc. 37
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Jimmy na siłowni, odc. 38
-
16:25 - Skylanders Academy - Prawda jest tutaj, odc. 28
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - S. O. S. relaksik, odc. 29
-
17:05 - Mia i ja - Zabawa w chowanego, odc. 49
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Gorąca bryza, odc. 23
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Płonąca wieża, odc. 24
-
18:00 - Strażniczki tęczy - W obronie drzew / Żółw w sieci, odc. 2
-
18:25 - Pola i Piotruś - Prezent, odc. 1
-
18:35 - Pola i Piotruś - Wracaj do zdrowia Piotrusiu, odc. 2
-
18:45 - Ricky Zoom - Buster Zoom, odc. 54
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Nowi lokatorzy, odc. 51
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki: strażnik lasu
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Gigio fuks, odc. 2
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Maja przychodzi na świat, odc. 42
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Czysta przyjemność
-
20:10 - Sąsiedzi - Produkcja lodu, odc. 95
-
20:15 - Zig i Sharko - Sharko na lodzie, odc. 54
-
20:25 - Tom i Lili - Niepowtarzalny styl, odc. 49
-
20:40 - Głębia - Tartaruga, odc. 26
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin W Krainie Czarnego Złota, cz. II, odc. 24
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Operacja Armando, odc. 68
-
22:05 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (63) - Recykling
-
22:35 - Przyjaciele wesołego diabła - Gdzie jesteś Piszczałko
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 1 - Niesprawiedliwe oskarżenie
-
23:35 - Jak to działa - odc. 67 Cywilizacja a środowisko
-
00:05 - Zakończenie dnia