Archiwum TVP ABC (2023-04-19)
Środa (2023-04-19)
-
05:10 - Domisie - Leniwe pierogi
-
05:35 - Domisie - Zapasy
-
06:05 - Miś Uszatek - Chytra wrona, odc. 1
-
06:15 - Agatka - Agatka i Zastępca, odc. 13
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 5 - Co za cyrk
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy
-
06:55 - Rodzina Treflików - Serce Robbobota, odc. 14
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 90
-
07:15 - Przyjaciele - Zazdrość
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Góry kurzu, odc. 11
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest padaczka?, odc. 11
-
07:55 - Bystry Bill - Latający cyrk, odc. 47
-
08:05 - Smok Dyziek - Smocza magia, odc. 37
-
08:20 - Dino Ranczo - Wielka ucieczka dinozaurów, odc. 49
-
08:35 - Pszczółka Maja - Kłopoty Molly, odc. 50
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jak zrobić idealne zdjęcie?, odc. 98
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Filip lepi z gliny, odc. 93
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Nasionka kakaowca, odc. 94
-
09:30 - Domisie - Strachowyj w tarapatach
-
09:55 - Ugotuj nam bajkę - Jaś i magiczna fasola
-
10:15 - Mami Fatale, seria 2 - Robokucharz, odc. 17
-
10:25 - Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Wspinaczka, odc. 23
-
10:50 - Molang - Plaża, odc. 9
-
11:00 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni
-
11:10 - Tata Lew - Pan Chorobek, odc. 1
-
11:30 - Słoń Beniamin - Parada z lampionami, odc. 48
-
11:55 - Mega - Ekspres - Jak rakieta, odc. 19
-
12:10 - Mega - Ekspres - Aaaa - psik!, odc. 20
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Rodzinny duch rocka, odc. 32
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Wielki mały kłopot, odc. 33
-
12:55 - GO - TU - JEMY - PSIE CIASTECZKA
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 167 Król dowcipu
-
13:25 - Odlotowe opowieści - Czas na herbatę, odc. 51
-
13:35 - Odlotowe opowieści - Po północy, odc. 52
-
13:55 - Auta na start - Sen o przyszłości, odc. 50
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Kolega z daleka, odc. 25
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Wiadomość w butelce, odc. 26
-
14:45 - Pat i świat - Podnieść kotwicę!, odc. 19
-
14:50 - Pat i świat - Wrogaciel, odc. 20
-
15:00 - Supa Strikas - POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEJ FERATUVII, odc. 75
-
15:30 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 34 Noszę okulary
-
15:33 - ALCHEMIK - Sód w wodzie, odc. 116
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Powrót do szkoły, odc. 29
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Drużyna zła, odc. 30
-
16:20 - Skylanders Academy - Liczenie Owiec, odc. 24
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Kamera, akcja!, odc. 25
-
17:00 - Mia i ja - Ognisty kwiat, odc. 45
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Z daleka od mamy, odc. 15
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Polowanie na dinozaura, odc. 16
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Współpraca, odc. 47
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Krakabu, odc. 48
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i stoisko z jabłkami, odc. 45
-
18:35 - Henrietta - Halloween Henrietty, odc. 46
-
18:45 - Ricky Zoom - Super Szybkie Dostawy Moto Ferajny, odc. 50
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Dom na grzędzie, odc. 48
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Nawiedzony dom, odc. 38
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Taneczne zatrzęsienie, odc. 50
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Konkurs hula hop, odc. 103
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Idź za jajkiem, odc. 38
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rymowanki na niepogodę
-
20:10 - Sąsiedzi - Rura pocztowa, odc. 91
-
20:20 - Zig i Sharko - Podróż windą, odc. 50
-
20:25 - Tom i Lili - Dzięki, madame Ziza, odc. 45
-
20:40 - Głębia - Dziwna Migracja, odc. 22
-
21:10 - Przygody Tintina - Tintin w Tybecie, cz. II, odc. 20
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Dziadek do orzechów, odc. 64
-
22:05 - Moda na rodzinę - odc. 218 Rodziny patchworkowe
-
22:35 - Nasze podwórko - odc. 2 Wykopaliska
-
23:05 - Nasze podwórko - odc. 3 Ząb
-
23:35 - Jak to działa - odc. 75 Tunele aerodynamiczne
-
00:10 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-04-20)
-
05:10 - Domisie - Od hałasu puchną uszy
-
05:35 - Domisie - Ruszaj się, Domisiaku
-
06:05 - Miś Uszatek - Przymiarka, odc. 45
-
06:15 - Agatka - Agatka i Liście, odc. 14
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 6 - Prezent dla Antka
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Co kto lubi
-
06:50 - Rodzina Treflików - Kot, odc. 15
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 91
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 29 - ŚWIĘTO PASJI
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Pakiet szczęścia, odc. 12
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie ucha?, odc. 12
-
07:55 - Bystry Bill - Dom na grzędzie, odc. 48
-
08:05 - Smok Dyziek - Nawiedzony dom, odc. 38
-
08:20 - Dino Ranczo - Taneczne zatrzęsienie, odc. 50
-
08:35 - Pszczółka Maja - Okulary Bodzia, odc. 51
-
08:45 - Daisy i Ollie - Co to jest wyprzedaż garażowa?, odc. 99
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Pobudka, odc. 95
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Gdy przypłynie łódka, odc. 96
-
09:30 - Domisie - Domisiowe wykręty
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 142 Prawdziwe wyzwanie
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Superpsina kontra Ultraprosię, odc. 18
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Łódź policyjna, odc. 24
-
10:55 - Molang - Wypad na wędkowanie, odc. 10
-
11:05 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 24 - Korsarze
-
11:10 - Tata Lew - Wyrocznia Delficka, odc. 15
-
11:30 - Słoń Beniamin - Beniamin w Indiach, odc. 49
-
11:55 - Mega - Ekspres - W lśniącej zbroi, odc. 21
-
12:05 - Mega - Ekspres - Interwencja na obozie, odc. 22
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Podróż w czasie część 1, odc. 34
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Podróż w czasie część 2, odc. 35
-
12:50 - GO - TU - JEMY - NALEŚNIKI
-
13:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 51 Soki
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Przykład idzie z góry, odc. 1
-
13:30 - Sissi, młoda cesarzowa - Być albo nie być posłusznym, odc. 2
-
13:50 - Auta na start - Ostateczny wyścig (część 1), odc. 51
-
14:10 - Tropiciele skarbów - Drużyna marzeń, odc. 27
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Punkt widzenia, odc. 28
-
14:40 - Pat i świat - Pat jurajski, odc. 21
-
14:45 - Pat i świat - Biwakowa bitka, odc. 22
-
14:55 - Supa Strikas - TRENINGOWY SZAŁ, odc. 76
-
15:25 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 35 Szczepionka
-
15:30 - ALCHEMIK - Przygody Maliny, odc. 95
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Mój tata i ja, odc. 31
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Przyłapani, odc. 32
-
16:20 - Skylanders Academy - Co dwie głowy... , odc. 25
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Olimpek idzie do szkoły, odc. 26
-
17:00 - Mia i ja - Podróż na północ, odc. 46
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Pływający gokart, odc. 17
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Klejowa pułapka, odc. 18
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Przyjaźń w ukryciu, odc. 49
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Na medal, odc. 50
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i pingpongowy pojedynek, odc. 47
-
18:35 - Henrietta - Henrietcie się nudzi, odc. 48
-
18:45 - Ricky Zoom - Mniej znaczy więcej, odc. 51
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Wybraniec, odc. 49
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Smocza kolejka górska, odc. 39
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Duma Dino - Ranczersów, odc. 51
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Najwyższy hamburger na świecie, odc. 104
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - W poszukiwaniu zaginionej kuli, odc. 39
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Zasypianie
-
20:10 - Sąsiedzi - Prażona kukurydza, odc. 92
-
20:20 - Zig i Sharko - Skarb dzieciństwa, odc. 51
-
20:25 - Tom i Lili - Pa - pa, radyjko, odc. 46
-
20:40 - Głębia - Bloop, odc. 23
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin i Picarosi, cz. I, odc. 21
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Czterech Dziedziców, odc. 65
-
22:05 - Operacja Zdrowie - odc. 5 Wady postawy
-
22:35 - Nasze podwórko - odc. 4 Pułapka
-
23:10 - Nasze podwórko - odc. 5 Co zbierać?
-
23:35 - Jak to działa - odc. 74 Szczepionki
-
00:05 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-04-21)
-
05:15 - Domisie - Pluszowy jamnik
-
05:35 - Domisie - Słomiany zapał
-
06:05 - Miś Uszatek - Różowe landrynki
-
06:15 - Agatka - Agatka i Akwarium, odc. 15
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 7 - Pole ryżowe
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen
-
06:50 - Rodzina Treflików - Kura, odc. 16
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 92
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 30 - OGRÓDEK WARZYWNY
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Co za cios, odc. 13
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest odra?, odc. 13
-
07:55 - Bystry Bill - Wybraniec, odc. 49
-
08:05 - Smok Dyziek - Smocza kolejka górska, odc. 39
-
08:20 - Dino Ranczo - Duma Dino - Ranczersów, odc. 51
-
08:35 - Pszczółka Maja - Na zdrowie, panno Klementyno, odc. 52
-
08:45 - Daisy i Ollie - Kim jest akrobata?, odc. 100
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Łap łap łap, odc. 97
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Strach na wróble, odc. 98
-
09:30 - Domisie - Ogrodowe figle, czyli przygoda z dynią
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 51 Soki
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Pomidorowy dżin, odc. 19
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Traktor, odc. 25
-
10:55 - Molang - Kampery, odc. 11
-
11:05 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 25 - Latający kozioł
-
11:10 - Tata Lew - Morze Południowe, odc. 16
-
11:30 - Słoń Beniamin - Zakochany Beniamin, odc. 50
-
11:55 - Mega - Ekspres - Problem z dostawą, odc. 23
-
12:05 - Mega - Ekspres - Śliska sprawa, odc. 24
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Hapi Super Szczeniaczek, odc. 36
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Podróż dookoła świata, odc. 37
-
12:50 - GO - TU - JEMY - OWSIANKA
-
13:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 23 ZAPYLACZE
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Pawie pióra, odc. 3
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Bunt Szczurów, odc. 4
-
13:50 - Auta na start - Ostateczny wyścig (część 2), odc. 52
-
14:10 - Tropiciele skarbów - Nieznana strona Księżyca, odc. 29
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Gryzoniada, odc. 30
-
14:40 - Pat i świat - Pat kontra Tytan, odc. 23
-
14:50 - Pat i świat - Pies i rybka, odc. 24
-
14:55 - Supa Strikas - LUŹNA POMOC, odc. 77
-
15:25 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 36 Nie wolno straszyć
-
15:30 - ALCHEMIK - Kamuflaż, odc. 96
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Czerwony świt, odc. 33
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Nie tak szybko, odc. 34
-
16:20 - Skylanders Academy - Dotyk Zła, odc. 26
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - W poszukiwaniu zaginionego dzieciństwa, odc. 27
-
17:00 - Mia i ja - Król jednorożców, odc. 47
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Uwaga, owce!, odc. 20
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Skarżypyta, odc. 51
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Obietnica Bazylisa, odc. 52
-
18:25 - Henrietta - Henrietta na ratunek, odc. 49
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i wielka pomoc, odc. 2
-
18:45 - Ricky Zoom - Dyspozytor Toot, odc. 52
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Urodziny Billa, odc. 50
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Skrzydlaty heros, odc. 40
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Min - doskonała, odc. 52
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Operacja: wałek do ciasta, odc. 50
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Królowa zaćmienia, odc. 40
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Burek i podstępne portki
-
20:10 - Sąsiedzi - Meble, odc. 93
-
20:20 - Zig i Sharko - Mglisty dzień, odc. 52
-
20:25 - Tom i Lili - Ale ślub, odc. 47
-
20:40 - Głębia - Aż po Abisal, odc. 24
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin i Picarosi, cz. II, odc. 22
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Umowa, odc. 66
-
22:05 - Perły Bałtyku - Morze z lotu ptaka
-
22:35 - Przyjaciele wesołego diabła - Latające niedźwiedzie
-
23:05 - Przyjaciele wesołego diabła - Piszczałka to ja
-
23:35 - Jak to działa - odc. 73 Optyka
-
00:05 - Zakończenie dnia