Archiwum TVP ABC (2023-04-17)
Poniedziałek (2023-04-17)
-
05:10 - Domisie - Heca ze złotą rybką
-
05:35 - Domisie - Lepiej nosić niż się prosić
-
06:05 - Miś Uszatek - Farby, odc. 42
-
06:15 - Agatka - Agatka i Zegar z Kukułką, odc. 11
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Kiedy liście opadają
-
06:50 - Rodzina Treflików - Rodzina Treflików, odc. 12
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 88
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 27 - NOC DUCHÓW
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Inwazja, odc. 9
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest astma?, odc. 9
-
07:55 - Bystry Bill - Tęsknota za domem, odc. 45
-
08:05 - Smok Dyziek - Bzik na punkcie magii, odc. 35
-
08:20 - Dino Ranczo - Burzo - alert, odc. 47
-
08:35 - Pszczółka Maja - Noc gigantów, odc. 48
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jaki jest twój ulubiony kształt?, odc. 96
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Magiczny moment Filipa, odc. 89
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Dzień Nowości, odc. 90
-
09:30 - Domisie - Stryj Strasznowyj
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 192
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Laboratorium smaku, odc. 15
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 17 - Kozucha kłamczucha
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Badania kontrolne, odc. 21
-
10:50 - Molang - Piłkarz, odc. 37
-
11:00 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 21 - Napad na dyliżans
-
11:10 - Tata Lew - Jesień, odc. 12
-
11:30 - Słoń Beniamin - Wynalazek Beniamina, odc. 46
-
11:55 - Mega - Ekspres - Niespodzianka, odc. 15
-
12:10 - Mega - Ekspres - Milozaur, odc. 16
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Szczęśliwego Dnia Matki, odc. 28
-
12:40 - Super Wings: Super Lotki - Rekin w aquaparku, odc. 29
-
12:55 - GO - TU - JEMY - PLACUSZKI BANANOWE
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 44 Cztery pory roku
-
13:25 - Odlotowe opowieści - Trzy... Cztery, odc. 47
-
13:35 - Odlotowe opowieści - Królewski łup, odc. 48
-
13:55 - Auta na start - Elektromagnetyczny przełom, odc. 48
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Trójząb Karczantydy, odc. 21
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Skarb pod waszym nosem, odc. 22
-
14:40 - Pat i świat - Sztuczki, odc. 15
-
14:50 - Pat i świat - Lola w kosmosie, odc. 16
-
15:00 - Supa Strikas - INSPEKTOR KLAUS, odc. 73
-
15:25 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 32 Pocieszanie
-
15:30 - ALCHEMIK - Plama, odc. 93
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Zawieszenie broni, odc. 25
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Czarodzieje, odc. 26
-
16:20 - Skylanders Academy - Brzuch Bestii, odc. 22
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Dobry wpływ, odc. 23
-
17:00 - Mia i ja - Czas obrać stronę, odc. 43
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Przyjęcie z fajerwerkami, odc. 12
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Przyjaciółka Malinki, odc. 43
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Borek się mazgai, odc. 44
-
18:25 - Henrietta - Henrietta jest chora, odc. 41
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i zaginiona szarlotka, odc. 42
-
18:45 - Ricky Zoom - Fałszywy alarm, odc. 48
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Koszulka zgody, odc. 46
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Podchody we mgle, odc. 36
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Zaadoptuj t - rexa, odc. 48
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Powrót do świata do góry nogami, odc. 101
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Gucio się wyprowadza, odc. 36
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Najpiękniejsze bajki o zwięrzętach cz. 1
-
20:10 - Sąsiedzi - Latająca maszyna, odc. 89
-
20:20 - Zig i Sharko - Braterska sprzeczka, odc. 48
-
20:25 - Tom i Lili - Znalezione nie kradzione, odc. 43
-
20:40 - Głębia - Syreni Śpiew, odc. 20
-
21:05 - Przygody Tintina - Berło Ottokara, cz. II, odc. 18
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Decydujący moment, odc. 62
-
22:05 - Rok w ogrodzie
-
22:25 - Rok w ogrodzie Extra
-
22:40 - Dom na głowie - odc. 5 - Warkocz komety
-
23:15 - Dom na głowie - odc. 6 - Bicie małego dzwonu
-
23:50 - Jak to działa - odc. 77 Drukarstwo
-
00:20 - Zakończenie dnia
Wtorek (2023-04-18)
-
05:10 - Domisie - Chciałbym być wreszcie dorosły
-
05:35 - Domisie - Prawdziwego przyjaciela poznajemy w biedzie
-
06:05 - Miś Uszatek - Skarbonka, odc. 43
-
06:15 - Agatka - Agatka i Robot, odc. 12
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 4 - Ja zazdrosny...?!
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Zabawa w chowanego
-
06:50 - Rodzina Treflików - Babski wieczór, odc. 13
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 89
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 28 - WRÓŻKA MARGOLUSZKA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - To kłuje!, odc. 10
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest daltonizm?, odc. 10
-
07:55 - Bystry Bill - Koszulka zgody, odc. 46
-
08:05 - Smok Dyziek - Podchody we mgle, odc. 36
-
08:20 - Dino Ranczo - Zaadoptuj t - rexa, odc. 48
-
08:35 - Pszczółka Maja - Edgar nieustraszony, odc. 49
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jak długo podróżują listy?, odc. 97
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Wyprawa na biegun, odc. 91
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Kosmiczne wojaże, odc. 92
-
09:30 - Domisie - Domisiowe radio
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 44 Cztery pory roku
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Kaprawy gulasz, odc. 16
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Na deskorolce, odc. 22
-
10:55 - Molang - Złota rybka, odc. 8
-
11:00 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 22 - Telegrafista
-
11:10 - Tata Lew - Firma, odc. 13
-
11:30 - Słoń Beniamin - Dom żyrafy, odc. 47
-
12:00 - Mega - Ekspres - Wielki plan Zbycha, odc. 17
-
12:10 - Mega - Ekspres - Parada i balony, odc. 18
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Nie powiększaj chomika, odc. 30
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Myszka Perez, odc. 31
-
12:55 - GO - TU - JEMY - DOMOWY BUDYŃ
-
13:00 - Ugotuj nam bajkę - Jaś i magiczna fasola
-
13:25 - Odlotowe opowieści - Amnezja, odc. 49
-
13:35 - Odlotowe opowieści - Dieta, odc. 50
-
13:55 - Auta na start - Następca Horusa, odc. 49
-
14:15 - Tropiciele skarbów - W pogoni za skarbem, odc. 23
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Wielka rozgrywka, odc. 24
-
14:40 - Pat i świat - Nadmuchana sprawa, odc. 17
-
14:50 - Pat i świat - Symulanci, odc. 18
-
15:00 - Supa Strikas - Z TAKIMI KIBICAMI, odc. 74
-
15:25 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 33 Powtarzanie
-
15:30 - ALCHEMIK - Wahadło, odc. 94
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Rodzinna środa, odc. 27
-
16:00 - Mój rycerz i ja - Szczęśliwy ząb, odc. 28
-
16:20 - Skylanders Academy - Niejednogłośny Werdykt, odc. 23
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Zdjęcie klasowe, odc. 24
-
17:00 - Mia i ja - Deszcz kwiatowego pyłku, odc. 44
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Niewłaściwy trop, odc. 13
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Drugiej takiej nie ma, odc. 14
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Dzwonek Róży, odc. 45
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Wieczór zakochanych, odc. 46
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i latawiec, odc. 43
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i opiekun zwierząt, odc. 44
-
18:45 - Ricky Zoom - Mega Wirujący Skok, odc. 49
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Latający cyrk, odc. 47
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Smocza magia, odc. 37
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Wielka ucieczka dinozaurów, odc. 49
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Osiołek Ciuch Ciuch, odc. 102
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Pogoda na żądanie, odc. 37
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bajka
-
20:10 - Sąsiedzi - Grill, odc. 90
-
20:20 - Zig i Sharko - Konkurs nurkowania, odc. 49
-
20:25 - Tom i Lili - Ogonek, do nogi, odc. 44
-
20:40 - Głębia - Pechowa Rybka, odc. 21
-
21:05 - Przygody Tintina - Tintin w Tybecie, cz. I, odc. 19
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Spotkanie po latach, odc. 63
-
22:05 - eMOCje - odc. 73 Zażenowanie
-
22:30 - Dom na głowie - odc. 7 - Świat lubi ludzi, którzy lubią świat
-
23:05 - Nasze podwórko - odc. 1 Rakieta
-
23:35 - Jak to działa - odc. 76 Jak działa zoo?
-
00:05 - Zakończenie dnia
Środa (2023-04-19)
-
05:10 - Domisie - Leniwe pierogi
-
05:35 - Domisie - Zapasy
-
06:05 - Miś Uszatek - Chytra wrona, odc. 1
-
06:15 - Agatka - Agatka i Zastępca, odc. 13
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 5 - Co za cyrk
-
06:45 - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy
-
06:55 - Rodzina Treflików - Serce Robbobota, odc. 14
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 90
-
07:15 - Przyjaciele - Zazdrość
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Góry kurzu, odc. 11
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest padaczka?, odc. 11
-
07:55 - Bystry Bill - Latający cyrk, odc. 47
-
08:05 - Smok Dyziek - Smocza magia, odc. 37
-
08:20 - Dino Ranczo - Wielka ucieczka dinozaurów, odc. 49
-
08:35 - Pszczółka Maja - Kłopoty Molly, odc. 50
-
08:45 - Daisy i Ollie - Jak zrobić idealne zdjęcie?, odc. 98
-
09:00 - Nie ma jak Rosie - Filip lepi z gliny, odc. 93
-
09:10 - Nie ma jak Rosie - Nasionka kakaowca, odc. 94
-
09:30 - Domisie - Strachowyj w tarapatach
-
09:55 - Ugotuj nam bajkę - Jaś i magiczna fasola
-
10:15 - Mami Fatale, seria 2 - Robokucharz, odc. 17
-
10:25 - Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Wspinaczka, odc. 23
-
10:50 - Molang - Plaża, odc. 9
-
11:00 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni
-
11:10 - Tata Lew - Pan Chorobek, odc. 1
-
11:30 - Słoń Beniamin - Parada z lampionami, odc. 48
-
11:55 - Mega - Ekspres - Jak rakieta, odc. 19
-
12:10 - Mega - Ekspres - Aaaa - psik!, odc. 20
-
12:25 - Super Wings: Super Lotki - Rodzinny duch rocka, odc. 32
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Wielki mały kłopot, odc. 33
-
12:55 - GO - TU - JEMY - PSIE CIASTECZKA
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 167 Król dowcipu
-
13:25 - Odlotowe opowieści - Czas na herbatę, odc. 51
-
13:35 - Odlotowe opowieści - Po północy, odc. 52
-
13:55 - Auta na start - Sen o przyszłości, odc. 50
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Kolega z daleka, odc. 25
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Wiadomość w butelce, odc. 26
-
14:45 - Pat i świat - Podnieść kotwicę!, odc. 19
-
14:50 - Pat i świat - Wrogaciel, odc. 20
-
15:00 - Supa Strikas - POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEJ FERATUVII, odc. 75
-
15:30 - Rozmowy na dwie głowy - odc. 34 Noszę okulary
-
15:33 - ALCHEMIK - Sód w wodzie, odc. 116
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Powrót do szkoły, odc. 29
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Drużyna zła, odc. 30
-
16:20 - Skylanders Academy - Liczenie Owiec, odc. 24
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Kamera, akcja!, odc. 25
-
17:00 - Mia i ja - Ognisty kwiat, odc. 45
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Z daleka od mamy, odc. 15
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Polowanie na dinozaura, odc. 16
-
17:55 - Jak borsuk z lisem - Współpraca, odc. 47
-
18:10 - Jak borsuk z lisem - Krakabu, odc. 48
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i stoisko z jabłkami, odc. 45
-
18:35 - Henrietta - Halloween Henrietty, odc. 46
-
18:45 - Ricky Zoom - Super Szybkie Dostawy Moto Ferajny, odc. 50
-
19:00 - Wieczorynka - Bystry Bill - Dom na grzędzie, odc. 48
-
19:10 - Wieczorynka - Smok Dyziek - Nawiedzony dom, odc. 38
-
19:20 - Wieczorynka - Dino Ranczo - Taneczne zatrzęsienie, odc. 50
-
19:35 - Wieczorynka - 44 koty - Konkurs hula hop, odc. 103
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Idź za jajkiem, odc. 38
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rymowanki na niepogodę
-
20:10 - Sąsiedzi - Rura pocztowa, odc. 91
-
20:20 - Zig i Sharko - Podróż windą, odc. 50
-
20:25 - Tom i Lili - Dzięki, madame Ziza, odc. 45
-
20:40 - Głębia - Dziwna Migracja, odc. 22
-
21:10 - Przygody Tintina - Tintin w Tybecie, cz. II, odc. 20
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Dziadek do orzechów, odc. 64
-
22:05 - Moda na rodzinę - odc. 218 Rodziny patchworkowe
-
22:35 - Nasze podwórko - odc. 2 Wykopaliska
-
23:05 - Nasze podwórko - odc. 3 Ząb
-
23:35 - Jak to działa - odc. 75 Tunele aerodynamiczne
-
00:10 - Zakończenie dnia