Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-09-01)
Piątek (2023-09-01)
06:00 - Śpiewające Brzdące (2)
06:15 - Śpiewające Brzdące (3)
06:35 - Mój przyjaciel Yeti (10)
06:40 - Beo i Peo (5)
06:50 - Beo i Peo (6)
07:10 - Simba lwi Król (37)
07:40 - Simba lwi Król (38)
08:05 - Plastelinkowy angielski (2)
08:20 - Plastelinkowy angielski (3)
08:35 - Plastelinkowy angielski (4)
08:50 - Kraina dinozaurów (16)
09:20 - Kraina dinozaurów (17)
10:00 - Remont na 5+ (2)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (57)
12:00 - Droga wolna 2 (1)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (37)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (38)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 3 (25)
16:00 - The First. Misja na Marsa: Cykle (3)
17:00 - Rozbitkowie (18)
18:00 - Rozbitkowie (19)
19:00 - Talizman (55)
20:00 - Obecność
21:50 - Boone, łowca nagród
23:30 - Byzantium
02:00 - E-miłość (2)
02:30 - E-miłość (3)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (18)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (19)
05:05 - Na osi (451)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Sobota (2023-09-02)
06:00 - Śpiewające Brzdące (3)
06:15 - Śpiewające Brzdące (4)
06:35 - Mój przyjaciel Yeti (11)
06:45 - Beo i Peo (6)
06:55 - Beo i Peo (7)
07:05 - Drogowi pomocnicy (1)
07:15 - Mróweczki z bajeczki (23)
07:20 - Plastelinkowy angielski (19)
07:30 - Plastelinkowy angielski (20)
07:45 - Plastelinkowy angielski (21)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Simba lwi Król (24)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (20)
10:00 - Bananowa młodzież (19)
11:00 - Pokolenie mutantów (39)
12:00 - Na osi (452)
12:30 - Remont na 5+ (3)
13:00 - Władca zwierząt (55)
14:00 - Władca zwierząt (56)
14:55 - Ja chcę do mamy! (12)
15:35 - Wędrówka na północ (1)
16:00 - Latający chłopcy
18:10 - Jak nie dać się przelecieć diabłu
20:00 - Boone, łowca nagród
21:50 - Byzantium
00:15 - Bitwa o Nowy Orlean
02:00 - Boone, łowca nagród
03:40 - Miłosny trójkąt (1)
04:10 - Miłosny trójkąt (2)
04:40 - Uśmiechnij się (1)
04:50 - Uśmiechnij się (2)
05:00 - Na osi (452)
05:40 - Świat z powietrza (3)
Niedziela (2023-09-03)
06:00 - Śpiewające Brzdące (4)
06:20 - Śpiewające Brzdące (5)
06:35 - Mój przyjaciel Yeti (12)
06:45 - Beo i Peo (7)
06:55 - Beo i Peo (8)
07:05 - Drogowi pomocnicy (2)
07:15 - Mróweczki z bajeczki (24)
07:20 - Plastelinkowy angielski (20)
07:30 - Plastelinkowy angielski (21)
07:45 - Plastelinkowy angielski (22)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Simba lwi Król (25)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (21)
10:00 - Bananowa młodzież (20)
11:00 - Pokolenie mutantów (40)
12:00 - Cinghaj Park Narodowy (1)
13:00 - Władca zwierząt (56)
14:00 - Władca zwierząt (57)
14:55 - Ja chcę do mamy! (13)
15:35 - Wędrówka na północ (2)
16:00 - Zew krwi
18:00 - Nasz brat idiota
20:00 - Byzantium
22:30 - Bitwa o Nowy Orlean
00:20 - Na osi (452)
00:55 - Odyseusz i Wyspa Mgieł
02:45 - Byzantium
05:15 - Miłosny trójkąt (3)
05:40 - Świat z powietrza (1)