Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-08-16)
Środa (2023-08-16)
06:00 - Śpiewające Brzdące (3)
06:15 - Śpiewające Brzdące (4)
06:35 - Mój przyjaciel Yeti (14)
06:45 - Mądre samochodziki (9)
06:55 - Leo i przyjaciele (3)
07:10 - Simba lwi Król (23)
07:40 - Simba lwi Król (24)
08:10 - Plastelinkowy angielski (14)
08:25 - Plastelinkowy angielski (15)
08:40 - Plastelinkowy angielski (16)
08:55 - Kraina dinozaurów (4)
09:25 - Kraina dinozaurów (5)
10:00 - Remont na 5+ (8)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (45)
12:00 - Droga wolna 2 (19)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (25)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (26)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 2 (13)
16:00 - Królowa szpady (13)
17:00 - Rozbitkowie (6)
18:00 - Rozbitkowie (7)
19:00 - Talizman (43)
20:00 - Odludzie
21:55 - Mroczne historie magazynowe (1)
23:45 - Mroczne historie magazynowe (2)
01:25 - Miłosny trójkąt (31)
01:55 - Miłosny trójkąt (32)
02:20 - Naga miss (1)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (6)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (7)
05:05 - Na osi (449)
05:40 - Świat z powietrza (1)
Czwartek (2023-08-17)
06:00 - Śpiewające Brzdące (4)
06:20 - Śpiewające Brzdące (5)
06:35 - Mróweczki z bajeczki (21)
06:45 - Mądre samochodziki (10)
06:55 - Leo i przyjaciele (4)
07:10 - Simba lwi Król (24)
07:40 - Simba lwi Król (25)
08:10 - Plastelinkowy angielski (15)
08:25 - Plastelinkowy angielski (16)
08:40 - Plastelinkowy angielski (17)
08:50 - Kraina dinozaurów (5)
09:25 - Kraina dinozaurów (6)
10:00 - Remont na 5+ (1)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (46)
12:00 - Droga wolna 2 (20)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (26)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (27)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 2 (14)
16:00 - Królowa szpady (14)
17:00 - Rozbitkowie (7)
18:00 - Rozbitkowie (8)
19:00 - Talizman (44)
20:00 - Mroczne historie magazynowe (1)
21:55 - Mroczne historie magazynowe (2)
23:45 - Mroczne historie magazynowe (3)
01:30 - Miłosny trójkąt (32)
01:55 - Naga miss (1)
02:25 - Naga miss (2)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (7)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (8)
05:05 - Na osi (449)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Piątek (2023-08-18)
06:00 - Śpiewające Brzdące (5)
06:20 - Śpiewające Brzdące (6)
06:35 - Mądre samochodziki (10)
06:45 - Mądre samochodziki (1)
06:55 - Leo i przyjaciele (5)
07:15 - Simba lwi Król (25)
07:45 - Simba lwi Król (26)
08:15 - Plastelinkowy angielski (16)
08:25 - Plastelinkowy angielski (17)
08:40 - Plastelinkowy angielski (18)
08:55 - Kraina dinozaurów (6)
09:25 - Kraina dinozaurów (7)
10:00 - Remont na 5+ (8)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (47)
12:00 - Droga wolna 2 (21)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (27)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (28)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 2 (15)
16:00 - Królowa szpady (15)
17:00 - Rozbitkowie (8)
18:00 - Rozbitkowie (9)
19:00 - Talizman (45)
20:00 - Mroczne historie magazynowe (2)
21:55 - Mroczne historie magazynowe (3)
23:45 - Mroczne historie magazynowe (4)
01:25 - Naga miss (1)
01:55 - Naga miss (2)
02:30 - Naga miss (3)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (8)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (9)
05:10 - Na osi (449)
05:40 - Świat z powietrza (3)