Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-08-10)
Czwartek (2023-08-10)
06:00 - Śpiewające Brzdące (14)
06:25 - Śpiewające Brzdące (15)
06:50 - Mądre samochodziki (4)
07:05 - Mądre samochodziki (5)
07:20 - Simba lwi Król (19)
07:50 - Simba lwi Król (20)
08:15 - Plastelinkowy angielski (10)
08:30 - Plastelinkowy angielski (11)
08:45 - Plastelinkowy angielski (12)
09:00 - Kraina dinozaurów (26)
09:30 - Mróweczki z bajeczki (1)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (3)
10:00 - Remont na 5+ (8)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (41)
12:00 - Droga wolna 2 (15)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (21)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (22)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 2 (9)
16:00 - Królowa szpady (9)
17:00 - Rozbitkowie (2)
18:00 - Rozbitkowie (3)
19:00 - Talizman (39)
20:00 - Żydowska narzeczona
21:55 - Odyseusz i Wyspa Mgieł
23:50 - Bitwa o Nowy Orlean
01:40 - Uśmiechnij się 3 (2)
01:50 - Uśmiechnij się 3 (3)
02:00 - Miłosny trójkąt (23)
02:30 - Miłosny trójkąt (24)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (2)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (3)
05:05 - Na osi (448)
05:40 - Świat z powietrza (1)
Piątek (2023-08-11)
06:00 - Śpiewające Brzdące (15)
06:25 - Śpiewające Brzdące (16)
06:50 - Mądre samochodziki (5)
07:05 - Mój przyjaciel Yeti (13)
07:15 - Simba lwi Król (20)
07:45 - Simba lwi Król (21)
08:10 - Plastelinkowy angielski (11)
08:25 - Plastelinkowy angielski (12)
08:40 - Plastelinkowy angielski (13)
08:55 - Kraina dinozaurów (1)
09:25 - Kraina dinozaurów (2)
10:00 - Remont na 5+ (7)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Talizman (42)
12:00 - Droga wolna 2 (16)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Na przekór przeznaczeniu (22)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (23)
15:00 - Telesprzedaż
15:30 - Droga wolna 2 (10)
16:00 - Królowa szpady (10)
17:00 - Rozbitkowie (3)
18:00 - Rozbitkowie (4)
19:00 - Talizman (40)
20:00 - Odyseusz i Wyspa Mgieł
22:00 - Bitwa o Nowy Orlean
23:55 - Pragnienie zemsty
01:50 - Uśmiechnij się 3 (4)
02:00 - Miłosny trójkąt (24)
02:30 - Miłosny trójkąt (25)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (3)
04:05 - Kobra - oddział specjalny (4)
05:05 - Na osi (448)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Sobota (2023-08-12)
06:00 - Śpiewające Brzdące (16)
06:25 - Śpiewające Brzdące (17)
06:50 - Mądre samochodziki (6)
07:00 - Mądre samochodziki (7)
07:10 - Mój przyjaciel Yeti (10)
07:15 - Mróweczki z bajeczki (20)
07:20 - Plastelinkowy angielski (12)
07:35 - Plastelinkowy angielski (13)
07:45 - Plastelinkowy angielski (14)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Simba lwi Król (18)
09:50 - Mróweczki z bajeczki (21)
10:00 - Bananowa młodzież (13)
11:00 - Pokolenie mutantów (33)
12:00 - Na osi (449)
12:30 - Remont na 5+ (8)
13:00 - Władca zwierząt (49)
14:00 - Władca zwierząt (50)
14:55 - Ja chcę do mamy! (4)
15:40 - Lagerfeld - cesarz mody (2)
16:00 - Uzdrowiciel
18:15 - Ożenić Barryand#39;ego
20:00 - Bitwa o Nowy Orlean
22:00 - Pragnienie zemsty
00:00 - Dom Charnela
01:55 - Bitwa o Nowy Orlean
03:50 - Miłosny trójkąt (26)
04:20 - Miłosny trójkąt (27)
04:50 - Uśmiechnij się 3 (5)
05:00 - Na osi (449)
05:40 - Świat z powietrza (3)