Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-05-28)
Niedziela (2023-05-28)
06:00 - Śpiewające Brzdące (8)
06:20 - Śpiewające Brzdące (9)
06:35 - Mądre samochodziki (8)
06:45 - Mądre samochodziki (9)
06:55 - Mądre samochodziki (10)
07:05 - Plastelinkowy angielski (5)
07:20 - Plastelinkowy angielski (6)
07:30 - Plastelinkowy angielski (7)
07:45 - Plastelinkowy angielski (8)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (23)
09:45 - Uśmiechnij się (8)
10:00 - Młodzi muszkieterowie (4)
11:00 - Pokolenie mutantów (12)
12:00 - To nie tak miało być (32)
12:40 - Uśmiechnij się (14)
12:50 - Uśmiechnij się (15)
13:00 - Władca zwierząt (28)
14:00 - Władca zwierząt (29)
15:00 - To nie tak miało być (8)
15:40 - Uśmiechnij się (11)
15:50 - Uśmiechnij się (12)
16:00 - Lato przyjaźni
18:00 - The First. Misja na Marsa: Blisko i daleko (8)
19:00 - Saga (1)
20:00 - Odzyskać Haley
21:55 - Falsyfikat
23:55 - Na osi (438)
00:30 - Zdrada
02:30 - Zwiadowca
04:15 - E-miłość (12)
04:40 - E-miłość (13)
05:10 - Miłosny trójkąt (1)
05:40 - Świat z powietrza (1)
Poniedziałek (2023-05-29)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (11)
07:15 - Simba lwi Król (6)
07:45 - Simba lwi Król (7)
08:10 - Plastelinkowy angielski (3)
08:25 - Plastelinkowy angielski (4)
08:35 - Plastelinkowy angielski (5)
08:50 - Kraina dinozaurów (25)
09:25 - Drakers (25)
09:55 - Remont na 5 (2)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (60)
12:00 - Droga wolna 3 (22)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Kobra - oddział specjalny (13)
14:00 - Kobra - oddział specjalny (14)
15:00 - Kraina dinozaurów (6)
15:30 - Mój przyjaciel Yeti (6)
15:45 - Mój przyjaciel Yeti (15)
15:50 - Drakers (6)
16:25 - Drakers (7)
17:00 - Rozbitkowie (6)
18:00 - Rozbitkowie (7)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (19)
20:00 - Falsyfikat
22:00 - Kobra - oddział specjalny (20)
23:05 - Zdrada
01:00 - Zwiadowca
02:50 - Uśmiechnij się (16)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (19)
04:00 - Kobra - oddział specjalny (20)
05:00 - Na osi (438)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Wtorek (2023-05-30)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (12)
07:15 - Simba lwi Król (7)
07:45 - Simba lwi Król (8)
08:15 - Plastelinkowy angielski (4)
08:25 - Plastelinkowy angielski (5)
08:40 - Plastelinkowy angielski (6)
08:55 - Kraina dinozaurów (26)
09:25 - Drakers (26)
09:55 - Remont na 5 (3)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (61)
12:00 - Droga wolna 3 (23)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Kobra - oddział specjalny (14)
14:00 - Kobra - oddział specjalny (15)
15:00 - Kraina dinozaurów (7)
15:30 - Mój przyjaciel Yeti (7)
15:45 - Mój przyjaciel Yeti (9)
15:55 - Drakers (7)
16:30 - Drakers (8)
17:00 - Rozbitkowie (7)
18:00 - Rozbitkowie (8)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (20)
20:00 - Zdrada
22:00 - Kobra - oddział specjalny (21)
23:05 - Zwiadowca
00:55 - Akademia modelek bikini
02:35 - Uśmiechnij się (17)
02:50 - Uśmiechnij się (18)
03:00 - Kobra - oddział specjalny (20)
04:00 - Kobra - oddział specjalny (21)
05:00 - Na osi (438)
05:40 - Świat z powietrza (3)