Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-05-11)
Czwartek (2023-05-11)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Mądre samochodziki (9)
07:15 - Simba lwi Król (41)
07:45 - Simba lwi Król (42)
08:10 - Plastelinkowy angielski (15)
08:25 - Plastelinkowy angielski (16)
08:35 - Plastelinkowy angielski (17)
08:50 - Kraina dinozaurów (13)
09:20 - Drakers (13)
09:50 - Mróweczki z bajeczki (21)
10:00 - Remont na 5+ (8)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (48)
12:00 - Droga wolna 2 (10)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Kobra - oddział specjalny (1)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (71)
15:00 - Doktory (29)
15:30 - Doktory (30)
16:10 - To nie tak miało być (40)
16:50 - Uśmiechnij się (19)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (72)
18:00 - J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (3)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (7)
20:00 - Pogromcy czarownic
21:50 - Uśmiechnij się (2)
22:00 - Kobra - oddział specjalny (8)
23:05 - Przyjeżdża orkiestra
00:50 - Brudny milion
03:00 - Kobra - oddział specjalny (7)
04:00 - Kobra - oddział specjalny (8)
05:00 - Na osi (435)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Piątek (2023-05-12)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Mądre samochodziki (10)
07:15 - Simba lwi Król (42)
07:45 - Simba lwi Król (43)
08:15 - Plastelinkowy angielski (16)
08:25 - Plastelinkowy angielski (17)
08:40 - Plastelinkowy angielski (18)
08:55 - Kraina dinozaurów (14)
09:25 - Drakers (14)
10:00 - Remont na 5+ (7)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (49)
12:00 - Droga wolna 2 (11)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Kobra - oddział specjalny (2)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (72)
15:00 - Doktory (30)
15:30 - Doktory (31)
16:00 - Uśmiechnij się (19)
16:10 - To nie tak miało być (41)
16:50 - Uśmiechnij się (20)
17:00 - J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (3)
18:00 - J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (4)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (8)
20:00 - Przyjeżdża orkiestra
21:50 - Uśmiechnij się (3)
22:00 - Kobra - oddział specjalny (9)
23:05 - Brudny milion
01:05 - Kartel
03:30 - E-miłość (1)
04:00 - Kobra - oddział specjalny (9)
05:00 - Na osi (435)
05:40 - Świat z powietrza (3)
Sobota (2023-05-13)
06:00 - Śpiewające Brzdące (3)
06:15 - Śpiewające Brzdące (4)
06:35 - Mądre samochodziki (3)
06:45 - Mądre samochodziki (4)
07:00 - Mądre samochodziki (5)
07:10 - Plastelinkowy angielski (1)
07:20 - Plastelinkowy angielski (2)
07:35 - Plastelinkowy angielski (3)
07:45 - Plastelinkowy angielski (4)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (18)
09:45 - Uśmiechnij się (3)
10:00 - Rozbitkowie (21)
11:00 - Pokolenie mutantów (7)
11:55 - Na osi (436)
12:30 - Remont na 5+ (8)
13:00 - Władca zwierząt (23)
14:00 - Władca zwierząt (24)
15:00 - To nie tak miało być (3)
15:45 - Uśmiechnij się (18)
16:00 - Ithaca
18:00 - The First. Misja na Marsa: Cykle (3)
19:00 - The First. Misja na Marsa: Gdzie jest życie (4)
20:00 - Brudny milion
22:10 - Kartel
00:30 - Znawca sztuki
02:20 - Strefa kwarantanny
04:00 - E-miłość (2)
04:30 - E-miłość (3)
05:00 - Na osi (436)
05:40 - Świat z powietrza (1)