Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-05-04)
Czwartek (2023-05-04)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Mądre samochodziki (4)
07:15 - Simba lwi Król (35)
07:45 - Simba lwi Król (36)
08:10 - Plastelinkowy angielski (10)
08:25 - Plastelinkowy angielski (11)
08:35 - Plastelinkowy angielski (12)
08:50 - Kraina dinozaurów (8)
09:25 - Drakers (8)
10:00 - Remont na 5+ (7)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (43)
12:00 - Droga wolna 2 (5)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (74)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (66)
15:00 - Doktory (24)
15:30 - Doktory (25)
16:10 - To nie tak miało być (35)
16:50 - Uśmiechnij się (14)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (67)
18:00 - Władca zwierząt (64)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (2)
20:00 - Uzdrowiciel
22:15 - Kobra - oddział specjalny (3)
23:15 - Morderstwa za niewinność
01:20 - Uzdrowiciel
03:30 - Kobra - oddział specjalny (2)
04:30 - Kobra - oddział specjalny (3)
05:30 - Na osi (434)
Piątek (2023-05-05)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Mądre samochodziki (5)
07:15 - Simba lwi Król (36)
07:45 - Simba lwi Król (37)
08:10 - Plastelinkowy angielski (11)
08:25 - Plastelinkowy angielski (12)
08:35 - Plastelinkowy angielski (13)
08:50 - Kraina dinozaurów (9)
09:20 - Drakers (9)
09:55 - Remont na 5+ (6)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (44)
12:00 - Droga wolna 2 (6)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (75)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (67)
15:00 - Doktory (25)
15:30 - Doktory (26)
16:00 - Uśmiechnij się (4)
16:10 - To nie tak miało być (36)
16:50 - Uśmiechnij się (15)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (68)
18:00 - Władca zwierząt (65)
19:00 - Kobra - oddział specjalny (3)
20:00 - Morderstwa za niewinność
22:10 - Kobra - oddział specjalny (4)
23:15 - Idy marcowe
01:10 - Morderstwa za niewinność
03:15 - Kobra - oddział specjalny (3)
04:15 - Kobra - oddział specjalny (4)
05:15 - Na osi (434)
05:45 - Świat z powietrza (2)
Sobota (2023-05-06)
06:00 - Śpiewające Brzdące (1)
06:20 - Śpiewające Brzdące (2)
06:35 - Mądre samochodziki (1)
06:45 - Mądre samochodziki (2)
06:55 - Mądre samochodziki (3)
07:05 - Plastelinkowy angielski (20)
07:20 - Plastelinkowy angielski (21)
07:30 - Plastelinkowy angielski (23)
07:45 - Plastelinkowy angielski (24)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (16)
09:50 - Uśmiechnij się (1)
10:00 - Rozbitkowie (19)
11:00 - Pokolenie mutantów (5)
11:55 - Na osi (435)
12:30 - Remont na 5+ (7)
13:00 - Władca zwierząt (21)
14:00 - Władca zwierząt (22)
15:00 - To nie tak miało być (1)
15:50 - Uzdrowiciel
18:00 - The First. Misja na Marsa: Separacja (1)
19:00 - The First. Misja na Marsa: Co jest potrzebne (2)
20:00 - Idy marcowe
22:05 - Szok dla systemu
23:55 - Urwanie głowy
01:50 - Idy marcowe
03:50 - Uśmiechnij się (20)
04:00 - Miłosny trójkąt (29)
04:30 - Miłosny trójkąt (30)
05:00 - Na osi (435)
05:35 - Świat z powietrza (3)