Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-04-27)
Czwartek (2023-04-27)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (19)
07:15 - Simba lwi Król (28)
07:45 - Simba lwi Król (31)
08:15 - Plastelinkowy angielski (5)
08:25 - Plastelinkowy angielski (6)
08:40 - Plastelinkowy angielski (7)
08:50 - Kraina dinozaurów (3)
09:25 - Drakers (3)
09:55 - Remont na 5+ (6)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (38)
12:00 - Droga wolna 3 (30)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (69)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (61)
15:00 - Doktory (19)
15:35 - Doktory (20)
16:10 - To nie tak miało być (30)
16:50 - Uśmiechnij się (9)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (62)
18:00 - Władca zwierząt (59)
18:55 - Doktory (13)
19:20 - To nie tak miało być (31)
20:00 - Outsider
21:55 - Lodowa groza
23:50 - Kartel
02:05 - Outsider
04:00 - Miłosny trójkąt (24)
04:30 - Miłosny trójkąt (25)
05:00 - Na osi (433)
05:40 - Świat z powietrza (3)
Piątek (2023-04-28)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (20)
07:15 - Simba lwi Król (31)
07:45 - Simba lwi Król (32)
08:15 - Plastelinkowy angielski (6)
08:25 - Plastelinkowy angielski (7)
08:40 - Plastelinkowy angielski (8)
08:55 - Kraina dinozaurów (4)
09:25 - Drakers (4)
09:55 - Remont na 5+ (5)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (39)
12:00 - Droga wolna 2 (1)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (70)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (62)
15:00 - Doktory (20)
15:30 - Doktory (21)
16:10 - To nie tak miało być (31)
16:50 - Uśmiechnij się (10)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (63)
18:00 - Władca zwierząt (60)
18:55 - Doktory (14)
19:25 - To nie tak miało być (32)
20:05 - Lodowa groza
21:55 - Kartel
00:15 - Święta Thomasa Kinkadeand#39;a
02:20 - Lodowa groza
04:05 - Miłosny trójkąt (25)
04:30 - Miłosny trójkąt (26)
05:00 - Na osi (433)
05:40 - Świat z powietrza (1)
Sobota (2023-04-29)
06:00 - Śpiewające Brzdące (15)
06:25 - Śpiewające Brzdące (16)
06:50 - Beo i Peo (2)
07:00 - Beo i Peo (3)
07:10 - Plastelinkowy angielski (18)
07:20 - Plastelinkowy angielski (19)
07:35 - Plastelinkowy angielski (20)
07:45 - Plastelinkowy angielski (21)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (14)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (23)
10:00 - Rozbitkowie (17)
11:00 - Pokolenie mutantów (3)
11:55 - Na osi (434)
12:30 - Remont na 5+ (6)
13:00 - Władca zwierząt (19)
14:00 - Władca zwierząt (20)
14:55 - Wesoły ambulans (25)
15:25 - Wesoły ambulans (26)
16:00 - Odyseusz i Wyspa Mgieł
18:00 - Niedościgli Jonesowie
20:00 - Kartel
22:25 - Święta Thomasa Kinkadeand#39;a
00:35 - Hesher
02:45 - Kartel
05:00 - Na osi (434)
05:40 - Świat z powietrza (2)