Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-04-23)
Niedziela (2023-04-23)
06:00 - Śpiewające Brzdące (14)
06:25 - Śpiewające Brzdące (15)
06:50 - Beo i Peo (1)
07:00 - Beo i Peo (2)
07:10 - Plastelinkowy angielski (16)
07:20 - Plastelinkowy angielski (17)
07:35 - Plastelinkowy angielski (18)
07:45 - Plastelinkowy angielski (19)
08:00 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (13)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (22)
10:00 - Rozbitkowie (16)
11:00 - Pokolenie mutantów (2)
12:00 - To nie tak miało być (27)
12:40 - Uśmiechnij się (18)
12:50 - Uśmiechnij się (19)
13:00 - Władca zwierząt (18)
14:00 - Władca zwierząt (19)
14:55 - Wesoły ambulans (24)
15:25 - Wesoły ambulans (25)
16:00 - Uroczystość
17:50 - Zacznijmy od nowa
20:00 - Jadowita cisza
21:55 - Szok dla systemu
23:50 - Na osi (433)
00:25 - Młody Disney
02:45 - Jadowita cisza
04:30 - Miłosny trójkąt (19)
05:00 - Miłosny trójkąt (20)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Poniedziałek (2023-04-24)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (16)
07:15 - Simba lwi Król (25)
07:45 - Simba lwi Król (26)
08:10 - Plastelinkowy angielski (2)
08:25 - Plastelinkowy angielski (3)
08:35 - Plastelinkowy angielski (4)
08:50 - Drakers (26)
09:20 - Kraina dinozaurów (26)
09:55 - Remont na 5+ (5)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (35)
12:00 - Droga wolna 3 (27)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (66)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (58)
15:00 - Doktory (16)
15:30 - Doktory (17)
16:10 - To nie tak miało być (27)
16:50 - Uśmiechnij się (6)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (59)
18:00 - Władca zwierząt (56)
18:55 - Doktory (10)
19:25 - To nie tak miało być (28)
20:00 - Szok dla systemu
22:00 - Młody Disney
00:20 - Soul Kitchen
02:25 - Szok dla systemu
04:15 - Miłosny trójkąt (21)
04:40 - Miłosny trójkąt (22)
05:05 - Na osi (433)
05:40 - Świat z powietrza (3)
Wtorek (2023-04-25)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (17)
07:15 - Simba lwi Król (26)
07:45 - Simba lwi Król (27)
08:10 - Plastelinkowy angielski (3)
08:25 - Plastelinkowy angielski (4)
08:40 - Plastelinkowy angielski (5)
08:50 - Kraina dinozaurów (1)
09:25 - Drakers (1)
09:55 - Remont na 5+ (6)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (36)
12:00 - Droga wolna 3 (28)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (67)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (59)
15:00 - Doktory (17)
15:35 - Doktory (18)
16:10 - To nie tak miało być (28)
16:50 - Uśmiechnij się (7)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (60)
18:00 - Władca zwierząt (57)
18:55 - Doktory (11)
19:25 - To nie tak miało być (29)
20:00 - Młody Disney
22:20 - Soul Kitchen
00:25 - Outsider
02:25 - Młody Disney
04:40 - Miłosny trójkąt (23)
05:05 - Na osi (433)
05:40 - Świat z powietrza (1)