Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-04-17)
Poniedziałek (2023-04-17)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (11)
07:10 - Simba lwi Król (20)
07:40 - Simba lwi Król (21)
08:10 - Plastelinkowy angielski (21)
08:25 - Plastelinkowy angielski (22)
08:35 - Plastelinkowy angielski (23)
08:50 - Drakers (20)
09:20 - Kraina dinozaurów (21)
09:55 - Remont na 5+ (4)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (30)
12:00 - Droga wolna 2 (21)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (61)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (53)
15:00 - Doktory (11)
15:30 - Doktory (12)
16:10 - To nie tak miało być (22)
16:50 - Uśmiechnij się (1)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (54)
18:00 - Władca zwierząt (51)
18:55 - Doktory (5)
19:30 - To nie tak miało być (23)
20:15 - Amerykański domek na plaży
22:10 - Urwanie głowy
00:00 - Specjalność zakładu
02:00 - Amerykański domek na plaży
04:00 - Miłosny trójkąt (12)
04:35 - Miłosny trójkąt (13)
05:00 - Na osi (432)
05:40 - Świat z powietrza (2)
Wtorek (2023-04-18)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (12)
07:10 - Simba lwi Król (21)
07:45 - Simba lwi Król (22)
08:10 - Plastelinkowy angielski (22)
08:25 - Plastelinkowy angielski (23)
08:35 - Plastelinkowy angielski (24)
08:50 - Drakers (21)
09:20 - Kraina dinozaurów (22)
09:55 - Remont na 5+ (5)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (31)
12:00 - Droga wolna 3 (23)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (62)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (54)
15:00 - Doktory (12)
15:35 - Doktory (13)
16:10 - To nie tak miało być (23)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (55)
18:00 - Władca zwierząt (52)
18:55 - Doktory (6)
19:30 - To nie tak miało być (24)
20:15 - Urwanie głowy
22:10 - Specjalność zakładu
00:05 - Zaginiona córka
02:00 - Urwanie głowy
04:00 - Miłosny trójkąt (13)
04:35 - Miłosny trójkąt (14)
05:00 - Na osi (432)
05:40 - Świat z powietrza (3)
Środa (2023-04-19)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (13)
07:10 - Simba lwi Król (22)
07:40 - Simba lwi Król (23)
08:10 - Plastelinkowy angielski (23)
08:25 - Plastelinkowy angielski (24)
08:40 - Plastelinkowy angielski (1)
08:50 - Drakers (22)
09:25 - Kraina dinozaurów (23)
09:55 - Remont na 5+ (4)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (32)
12:00 - Droga wolna 3 (24)
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (63)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (55)
15:00 - Doktory (13)
15:30 - Doktory (14)
16:10 - To nie tak miało być (24)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (56)
18:00 - Władca zwierząt (53)
18:55 - Doktory (7)
19:30 - To nie tak miało być (25)
20:10 - Specjalność zakładu
22:10 - Zaginiona córka
00:00 - Odzyskać Haley
02:00 - Specjalność zakładu
04:00 - Miłosny trójkąt (14)
04:35 - Miłosny trójkąt (15)
05:00 - Na osi (432)
05:40 - Świat z powietrza (1)