Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Tele 5 (2023-04-01)
Sobota (2023-04-01)
06:00 - Śpiewające Brzdące (7)
06:20 - Śpiewające Brzdące (8)
06:35 - Beo i Peo (32)
06:45 - Beo i Peo (33)
06:55 - Plastelinkowy angielski (6)
07:10 - Plastelinkowy angielski (7)
07:25 - Plastelinkowy angielski (8)
07:35 - Plastelinkowy angielski (9)
07:50 - Plastelinkowy angielski (10)
08:05 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (6)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (15)
10:00 - Rozbitkowie (9)
11:00 - Młodzi muszkieterowie (8)
12:00 - Na osi (430)
12:30 - Remont na 5 (6)
13:00 - Władca zwierząt (11)
14:00 - Władca zwierząt (12)
15:00 - Wesoły ambulans (18)
15:30 - Wesoły ambulans (19)
16:05 - Darowany koń
17:50 - Uzdrowiciel
20:00 - Falsyfikat
22:00 - Żydowska narzeczona
23:55 - Zdrada
02:00 - Falsyfikat
04:00 - Miłosny trójkąt (27)
04:30 - Miłosny trójkąt (28)
05:00 - Na osi (430)
05:40 - Świat z powietrza (1)
Niedziela (2023-04-02)
06:00 - Śpiewające Brzdące (8)
06:20 - Śpiewające Brzdące (9)
06:35 - Beo i Peo (33)
06:45 - Beo i Peo (34)
07:00 - Plastelinkowy angielski (7)
07:10 - Plastelinkowy angielski (8)
07:25 - Plastelinkowy angielski (9)
07:35 - Plastelinkowy angielski (10)
07:50 - Plastelinkowy angielski (11)
08:05 - Muzyka
08:15 - Telesprzedaż
09:15 - Kraina dinozaurów (7)
09:45 - Mróweczki z bajeczki (16)
10:00 - Rozbitkowie (10)
11:00 - Młodzi muszkieterowie (9)
12:00 - To nie tak miało być (24)
12:50 - Uśmiechnij się (13)
13:00 - Władca zwierząt (12)
14:00 - Władca zwierząt (13)
15:00 - Wesoły ambulans (19)
15:35 - Bóg kocha kawior
17:45 - Płacz, ukochany kraju
20:00 - Żydowska narzeczona
21:55 - Zdrada
00:00 - Na osi (430)
00:35 - Żywa ciemność
02:40 - Żydowska narzeczona
04:30 - Miłosny trójkąt (29)
05:00 - Miłosny trójkąt (30)
05:30 - Miłosny trójkąt (31)
Poniedziałek (2023-04-03)
06:00 - Telesprzedaż
06:45 - Muzyka
07:00 - Beo i Peo (1)
07:10 - Simba lwi Król (10)
07:40 - Simba lwi Król (11)
08:10 - Plastelinkowy angielski (11)
08:25 - Plastelinkowy angielski (12)
08:35 - Plastelinkowy angielski (13)
08:50 - Drakers (10)
09:20 - Kraina dinozaurów (11)
10:00 - Remont na 5 (2)
10:30 - Telesprzedaż
11:00 - Na przekór przeznaczeniu (20)
12:00 - Droga wolna 2 (11)
12:25 - Telesprzedaż
12:30 - Telesprzedaż
13:00 - Ucieczka w kosmos (51)
14:00 - Na przekór przeznaczeniu (43)
15:00 - Mango
15:35 - Doktory (2)
16:15 - To nie tak miało być (12)
17:00 - Na przekór przeznaczeniu (44)
18:00 - Władca zwierząt (41)
18:55 - Wesoły ambulans (25)
19:30 - To nie tak miało być (13)
20:10 - Zdrada
22:15 - Żywa ciemność
00:15 - Portfolio
02:20 - Zdrada
04:20 - Miłosny trójkąt (30)
04:50 - Uśmiechnij się (1)
05:00 - Na osi (430)
05:40 - Świat z powietrza (2)