Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-10-09)
Poniedziałek (2023-10-09)
06:00 - Na strajk!
06:20 - Nowa Scena Śmiechu 3 (1)
07:10 - MiłośćKropka.pl 2: Weekend pełen uczuć (7)
08:05 - MiłośćKropka.pl 2: Nowe rozdanie (8)
09:00 - Jednostka Specjalna andquot;Dunajandquot; 14: Akt przemocy (5)
10:00 - Komisarz Rex 13: Zbrodnia prawie doskonała (3)
11:00 - Komisarz Rex 13: Czas nie leczy ran (4)
12:00 - Katastrofy w przestworzach: Śmiertelne zmęczenie (70)
13:00 - Katastrofy w przestworzach: Pułapka prędkości (101)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Zabójcza machina (9)
15:05 - Dzień, w którym Ziemia zamarła
17:00 - Hawaje 5-0: Zamach (9)
18:00 - Hawaje 5-0: Dziwna kradzież (10)
18:55 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (24)
19:35 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (25)
20:00 - Pogromcy poniedziałków: Najlepsi z najlepszych 2
22:05 - Ognisty podmuch
00:50 - Bilet na Księżyc
03:25 - Supermarket
05:00 - Złotopolscy (597)
05:30 - Złotopolscy (598)
05:55 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-10-10)
06:00 - Fools gold
06:15 - Nowa Scena Śmiechu 3 (2)
07:05 - MiłośćKropka.pl 2: Miłosne sekrety (9)
08:00 - MiłośćKropka.pl 2: Wypadki miłosne (10)
09:00 - Jednostka Specjalna andquot;Dunajandquot; 14: Do krwi (6)
10:00 - Komisarz Rex 13: Głos w tłumie (5)
11:00 - Komisarz Rex 13: Intruz (6)
12:00 - Katastrofy w przestworzach: Wodowanie na rzece Hudson (71)
13:00 - Katastrofy w przestworzach: Zagubione w przekładzie (102)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Śmiertelne spotkanie (10)
15:05 - Lodowa zagłada
17:00 - Hawaje 5-0: Raj (11)
18:00 - Hawaje 5-0: Sprawa najwyższej wagi (12)
18:55 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (26)
19:35 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (27)
20:00 - Porachunki
22:10 - Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
00:40 - Samowolka
02:00 - Duchy kanionu
03:55 - Szereg syczący
04:25 - Złotopolscy (599)
04:55 - Złotopolscy (600)
05:30 - Nowa Scena Śmiechu 2: Paranienormalni - FERRARI (12)
05:45 - Zakończenie programu
Środa (2023-10-11)
06:00 - Mów mi Mesjasz
06:15 - Nowa Scena Śmiechu 3 (3)
07:05 - MiłośćKropka.pl 2: Przeznaczenie (11)
08:00 - MiłośćKropka.pl 2: Mężowie i żony (12)
09:00 - Jednostka Specjalna andquot;Dunajandquot; 14: Lista śmierci (7)
10:00 - Komisarz Rex 13: Więzy krwi (7)
11:00 - Komisarz Rex 13: Dwóch mężczyzn i dziecko (8)
12:00 - Katastrofy w przestworzach: Kto kontroluje samolot? (72)
13:00 - Katastrofy w przestworzach: Tragedia na Potomaku (103)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Zagubieni (11)
15:05 - Ostatnie godziny Ziemi
17:00 - Hawaje 5-0: Początek (13)
18:00 - Hawaje 5-0: Niewinny człowiek (14)
18:55 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (28)
19:35 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (29)
20:00 - Operacja: Wilk morski
21:50 - Czas zabijania
00:50 - Wróg doskonały
02:40 - Mniejsze zło
04:55 - Złotopolscy (601)
05:25 - Złotopolscy (602)
05:50 - Zakończenie programu