Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-08-24)
Czwartek (2023-08-24)
06:00 - Scena śmiechu (60)
06:50 - Bulionerzy: Wizyta (4)
07:20 - Bulionerzy: Finansista (5)
07:50 - Złotopolscy (545)
08:20 - Złotopolscy (546)
08:50 - Doktor Quinn 4: Martwy lub żywy, część 2 (19)
09:50 - Komisarz Rex 8: Mężczyzna bez pamięci (118)
10:50 - Komisarz Rex 8: Śmierć bestii (119)
11:50 - Katastrofy w przestworzach: Spadek ciśnienia (46)
13:00 - Katastrofy w przestworzach: Tragedia nad Teksasem (76)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Śmiertelne zderzenie (182)
15:00 - Bitwa w przestworzach
16:55 - Jednostka Specjalna andquot;Dunajandquot; (4)
17:55 - Jednostka Specjalna andquot;Dunajandquot; (5)
19:00 - Wojny magazynowe: Kanada (10)
19:35 - Wojny magazynowe: Kanada (11)
20:00 - Regulamin zabijania
22:40 - K-Pax
01:00 - Prawo ojca
03:10 - Nowa Scena Śmiechu 4 (2)
04:10 - MiłośćKropka.pl 2: Przepis na miłość (4)
05:05 - MiłośćKropka.pl 2: Miłosna taksówka (5)
05:50 - Zakończenie programu
Piątek (2023-08-25)
06:00 - Scena śmiechu (61)
06:35 - Bulionerzy: Finansista (5)
07:00 - Sprawa się rypła
08:50 - Wysoka fala
11:05 - Hidalgo - Ocean Ognia
13:55 - Zakochana złośnica
16:00 - Poirot: Morderstwo w Orient Expressie
18:00 - Hitler: Wódz (3)
19:00 - Hitler: Zdobywca (4)
20:00 - Premiera: Agent XXL: Rodzinny interes
22:25 - Straszne piątki: Zaraz wracam
23:55 - Premiera: Straszne piątki: Psychoza 2
02:30 - Operacja andquot;Dunajandquot;
04:40 - Szereg syczący
05:05 - MiłośćKropka.pl 2: Druga miłość (6)
05:50 - Zakończenie programu
Sobota (2023-08-26)
06:00 - Fools gold
06:15 - Doktor Quinn 4: Oko za oko (20)
07:00 - Doktor Quinn 4: Serca i umysły (21)
08:00 - Komisarz Rex: Morderstwo w Szembrunie (4)
09:00 - Komisarz Rex: Morderstwo doskonałe (5)
10:00 - Hudson i Rex 3 (9)
11:00 - Hudson i Rex 3 (10)
12:00 - Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
13:00 - Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
14:00 - Hidalgo - Ocean Ognia
16:45 - C.K. Dezerterzy (1/2)
18:40 - C.K. Dezerterzy (2-ost.)
20:00 - Głośne hity: Klient
22:35 - Escobar: Historia nieznana
00:55 - Prawo ojca
03:05 - Zabij mnie, glino
05:35 - Mów mi Mesjasz
05:55 - Zakończenie programu