Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-07-23)
Niedziela (2023-07-23)
06:00 - Mirra
06:20 - Doktor Quinn 4: Podróżujące gwiazdy (2)
07:05 - Doktor Quinn 4: Matki i córki (3)
08:00 - Komisarz Rex 13: Szary (12)
09:00 - Komisarz Rex 14: Magisterka (1)
10:05 - Hudson i Rex 2: Rex w wielkim mieście (7)
11:00 - Hudson i Rex 2: Kula w wodzie (8)
12:00 - Niedziela na luzie: Klątwa Tutenchamona: Część 1 (1/2)
14:00 - Niedziela na luzie: Klątwa Tutenchamona: Część 2 (2-ost.)
16:00 - Tygrysy ze stacji Shagou
18:40 - C.K. Dezerterzy (2-ost.)
20:00 - Premiera: Wszystko stracone
22:10 - Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
00:00 - Biuro ludzkości
02:00 - Premiera: Dzikie róże
04:00 - Dług
05:40 - Zakończenie programu
Poniedziałek (2023-07-24)
06:00 - Scena śmiechu (17)
06:50 - Plebania (557)
07:15 - Plebania (558)
07:40 - Doktor Quinn 3: Na dobre i na złe, część 2 (29)
08:35 - Komisarz Rex 6: Zabójczy interes (85)
09:35 - Komisarz Rex 6: Morderczy test (86)
10:40 - Przygody Merlina 2: Pani Jeziora (22)
11:45 - Katastrofy w przestworzach: Nieudane podejście (29)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Panika na pasie startowym (59)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Niewłaściwa pozycja (165)
15:00 - Geokatastrofa
16:50 - Czterej pancerni i pies: Most (6)
18:00 - To nie ze mną (5/12)
18:30 - To nie ze mną (6/12)
19:05 - Zamień i zarób! 3 (3)
20:00 - Pogromcy poniedziałków: Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia
22:00 - Nielegalni (7)
23:00 - Nielegalni (8)
23:55 - Drogówka
02:00 - Supernova
03:45 - O dwóch takich, co ukradli księżyc
05:35 - Na strajk!
05:57 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-07-25)
06:00 - Scena śmiechu (18)
06:50 - Plebania (558)
07:15 - Plebania (559)
07:40 - Doktor Quinn 4: Nowe życie (1)
08:35 - Komisarz Rex 6: Opętanie (87)
09:35 - Komisarz Rex 6: Dziewczyna i zabójca (88)
10:40 - Przygody Merlina 2: Słodkich snów (23)
11:45 - Katastrofy w przestworzach: Ukryte zagrożenie (30)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Niepokojąca cisza (60)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Zabójcze wznoszenie (166)
15:00 - Kosmiczna katastrofa
16:55 - Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
18:00 - To nie ze mną (7/12)
18:30 - To nie ze mną (8/12)
19:05 - Zamień i zarób! 3 (4)
20:00 - Zaginiona bez śladu
22:15 - Kryjówka diabła
00:20 - Drogówka
02:50 - Milion dolarów
05:05 - MiłośćKropka.pl 2: Weekend pełen uczuć (7)
05:55 - Zakończenie programu