Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-06-05)
Poniedziałek (2023-06-05)
06:00 - Przygody Merlina 5: Żałobna pieśń Uthera Pendragona (55)
06:45 - Plebania (513)
07:10 - Plebania (514)
07:40 - Doktor Quinn 3: Pociąg (1)
08:35 - Komisarz Rex 11: Imiona gwiazd (148)
09:35 - Komisarz Rex 11: Dawna sprawa (149)
10:30 - M.A.S.H.: Drogi tato... po raz trzeci (9)
11:05 - M.A.S.H.: Snajper (10)
11:35 - M.A.S.H.: Ciągnij tak dalej, Sokole Oko (11)
12:10 - M.A.S.H.: Inkubator (12)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Zderzenie w powietrzu (32)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Lądowanie na rzece (138)
15:15 - Meteor kontra Ziemia
17:00 - Scena śmiechu (24)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (6)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (7)
19:00 - Łowcy okazji 2 (17)
19:35 - Łowcy okazji 2 (18)
20:00 - Premiera: Pogromcy poniedziałków: Kick-Ass
22:30 - Psy
00:45 - Więzy krwi
03:30 - Zgorszenie publiczne
05:10 - MiłośćKropka.pl 2 (10)
05:56 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-06-06)
06:00 - Przygody Merlina 5: Smutek innego (56)
06:45 - Plebania (515)
07:10 - Plebania (516)
07:40 - Doktor Quinn 3: Ojcowie i synowie (2)
08:35 - Komisarz Rex 11: Maestro muzyka (150)
09:35 - Komisarz Rex 11: Zaginiona (151)
10:30 - M.A.S.H.: Ciągnij tak dalej, Sokole Oko (11)
11:05 - M.A.S.H.: Inkubator (12)
11:35 - M.A.S.H.: Rozdawaj karty (13)
12:10 - M.A.S.H.: Gorące usta i puste ramiona (14)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Opary wojny (33)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Zabójcze rozwiązanie (139)
15:15 - Burzowe tornado
17:00 - Scena śmiechu (25)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (8)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (9)
19:00 - Łowcy okazji 2 (19)
19:35 - Łowcy okazji 2 (20)
20:00 - Daredevil
22:05 - Pokłosie
00:25 - Martwa cisza
02:25 - Słodko-gorzki
04:15 - Nowa Scena Śmiechu 4 (8)
05:10 - MiłośćKropka.pl 2 (11)
05:55 - Zakończenie programu
Środa (2023-06-07)
06:00 - Przygody Merlina 5: Disir (57)
06:40 - Plebania (517)
07:10 - Plebania (518)
07:40 - Doktor Quinn 3: Spęd bydła, część 1 (3)
08:35 - Komisarz Rex 11: Klątwa Caravaggia (152)
09:35 - Komisarz Rex 12: Cienie (153)
10:30 - M.A.S.H.: Rozdawaj karty (13)
11:05 - M.A.S.H.: Gorące usta i puste ramiona (14)
11:35 - M.A.S.H.: Tylko dla oficerów (15)
12:10 - M.A.S.H.: Zakochany Henry (16)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Zawrót głowy (34)
14:00 - Katastrofy w przestworzach: Koszmar w Bagram (140)
15:15 - Dzień Apokalipsy
17:00 - Scena śmiechu (26)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (10)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (11)
19:00 - Łowcy okazji 2 (21)
19:35 - Łowcy okazji 2 (22)
20:00 - Poranek kojota
22:00 - Jumper
23:50 - Wałęsa. Człowiek z nadziei
02:40 - Dług
04:45 - Mów mi Mesjasz
05:05 - MiłośćKropka.pl 2: Mężowie i żony (12)
05:50 - Zakończenie programu