Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-05-14)
Niedziela (2023-05-14)
06:00 - Doktor Quinn 2: Życie i śmierć (18)
07:00 - Doktor Quinn 2: Porwanie, część 1 (19)
08:00 - Komisarz Rex 10: Tylko jeden mężczyzna (136)
09:00 - Komisarz Rex 10: Kolor milczenia (137)
10:00 - Hudson i Rex 5 (1)
11:00 - Hudson i Rex 5 (2)
11:50 - Powrót do przyszłości 2
14:05 - Młodzi gniewni
16:05 - Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7/21)
17:00 - Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8/21)
18:00 - Poirot: Pani McGinty nie żyje
20:00 - Różyczka
22:30 - Co kryje prawda
01:00 - Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia
02:55 - Polskie gówno
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (10)
05:50 - Zakończenie programu
Poniedziałek (2023-05-15)
06:00 - To nie ze mną (6)
06:25 - To nie ze mną (7)
06:50 - Scena śmiechu (17)
07:45 - Plebania (489)
08:15 - Plebania (490)
08:45 - Doktor Quinn 2: Inna kobieta (16)
09:45 - Komisarz Rex 10: Modelka (134)
10:45 - M.A.S.H.: Mecz armii i marynarki wojennej (20)
11:15 - M.A.S.H.: Lepka furtka (21)
11:50 - Przygody Merlina 4: Zły dzień (42)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Lot Egipt Air 990 (20)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Na krawędzi (125)
14:50 - Lodowa zagłada
16:45 - Czterej pancerni i pies: and#39;Rudyand#39;, miód i krzyże (5)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (18)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (19)
19:00 - Łowcy okazji 2 (19)
19:35 - Łowcy okazji 2 (20)
20:00 - Premiera: Pogromcy poniedziałków: Człowiek tai chi
22:10 - Potężne uderzenie
00:20 - Omen
02:50 - Obce ciało
05:10 - MiłośćKropka.pl 2 (8)
05:55 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-05-16)
06:00 - To nie ze mną (7)
06:25 - To nie ze mną (8)
06:55 - Scena śmiechu (18)
07:45 - Plebania (491)
08:15 - Plebania (492)
08:45 - Doktor Quinn 2: Przyciągając szczęście (17)
09:45 - Komisarz Rex 10: Ostatni zakład (135)
10:45 - M.A.S.H.: Lepka furtka (21)
11:15 - M.A.S.H.: Major Fred C. Dobbs (22)
11:50 - Przygody Merlina 4: Aithusa (43)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Katastrofa w San Bernandino (21)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Zabójcze opóźnienie (126)
14:50 - Bitwa w przestworzach
16:45 - Czterej pancerni i pies: Most (6)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (20)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (21)
19:00 - Łowcy okazji 2 (21)
19:35 - Łowcy okazji 2 (22)
20:00 - Bez przedawnienia
22:25 - Premiera: Wall Street
01:00 - Nie bój się ciemności
03:05 - Słodko-gorzki
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (9)
05:45 - Zakończenie programu