Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-05-12)
Piątek (2023-05-12)
06:00 - Szereg syczący
06:35 - To nie ze mną (5)
07:00 - To nie ze mną (6)
07:30 - Scena śmiechu (16)
08:35 - Konopielka
10:30 - Przetrwać w dziczy 3: powrót do domu
12:25 - Kobiety
14:45 - Rozmowy kontrolowane
16:45 - Czterej pancerni i pies: and#39;Rudyand#39;, miód i krzyże (5/21)
18:00 - Hitler: Potwór (5)
19:00 - Kajuńskie gwiazdy lombardu 3 (18)
19:35 - Kajuńskie gwiazdy lombardu 3 (19)
20:00 - Poranek kojota
22:00 - Straszne piątki: Omen
00:25 - Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie
02:05 - Ambassada
04:15 - MiłośćKropka.pl 2 (7)
05:15 - MiłośćKropka.pl 2 (8)
05:58 - Zakończenie programu
Sobota (2023-05-13)
06:00 - Doktor Quinn 2: Inna kobieta (16)
07:00 - Doktor Quinn 2: Przyciągając szczęście (17)
08:00 - Komisarz Rex 10: Modelka (134)
09:00 - Komisarz Rex 10: Ostatni zakład (135)
10:00 - Hudson i Rex 5 (19)
11:00 - Hudson i Rex 5 (20)
12:05 - Czterej pancerni i pies: Most (6)
13:25 - Różowa Pantera
15:10 - W pogoni za szczęściem
17:45 - Premiera: Powrót do przyszłości 2
20:00 - Głośne hity: Młodzi gniewni
22:00 - Klient
00:35 - Bez przedawnienia
02:55 - Wiosna, panie sierżancie
05:05 - MiłośćKropka.pl 2 (9)
05:50 - Zakończenie programu
Niedziela (2023-05-14)
06:00 - Doktor Quinn 2: Życie i śmierć (18)
07:00 - Doktor Quinn 2: Porwanie, część 1 (19)
08:00 - Komisarz Rex 10: Tylko jeden mężczyzna (136)
09:00 - Komisarz Rex 10: Kolor milczenia (137)
10:00 - Hudson i Rex 5 (1)
11:00 - Hudson i Rex 5 (2)
11:50 - Powrót do przyszłości 2
14:05 - Młodzi gniewni
16:05 - Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7/21)
17:00 - Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8/21)
18:00 - Poirot: Pani McGinty nie żyje
20:00 - Różyczka
22:30 - Co kryje prawda
01:00 - Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia
02:55 - Polskie gówno
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (10)
05:50 - Zakończenie programu