Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-05-07)
Niedziela (2023-05-07)
06:00 - andquot;To nie ze mnąandquot; - making of
06:15 - Doktor Quinn 2: Życzenie Michaeli: Opowieść wigilijna (14)
07:00 - Doktor Quinn 2: Cyrk (15)
08:00 - Komisarz Rex 10: Wszystko w rodzinie (132)
09:00 - Komisarz Rex 10: Nie ma jak u mamy (133)
10:00 - Hudson i Rex 5 (17)
11:00 - Hudson i Rex 5 (18)
12:00 - Powrót do przyszłości
14:40 - Mistrz kierownicy ucieka 2
16:45 - Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4)
18:00 - Poirot: Karty na stół
20:00 - Poranek kojota
22:00 - Klient
00:35 - Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
02:30 - PolandJa
04:35 - Żyć nie umierać
05:56 - Zakończenie programu
Poniedziałek (2023-05-08)
06:00 - To nie ze mną (1)
06:25 - To nie ze mną (2)
06:55 - Scena śmiechu (12)
07:45 - Plebania (481)
08:15 - Plebania (482)
08:45 - Doktor Quinn 2: Przekraczając linię (12)
09:45 - Komisarz Rex 10: Śmierć w delfinarium (130)
10:45 - M.A.S.H.: Pułkownik (16)
11:15 - M.A.S.H.: Czasami słychać świst kul (17)
11:50 - Przygody Merlina 3: Przybycie Artura - Część 1 (38)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Walka o życie (16)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Katastrofa w San Francisco (121)
14:50 - Wulkan: Los Angeles
16:45 - Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (10)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (11)
19:00 - Łowcy okazji 2 (11)
19:35 - Łowcy okazji 2 (12)
20:00 - Premiera: Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia
21:50 - Stacja szyfrująca
23:45 - Robocop
01:50 - Poniedziałek
03:50 - Polskie gówno
05:25 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-05-09)
06:00 - To nie ze mną (2)
06:25 - To nie ze mną (3)
06:55 - Scena śmiechu (13)
07:45 - Plebania (483)
08:15 - Plebania (484)
08:45 - Doktor Quinn 2: Buffalo Soldiers (13)
09:45 - Komisarz Rex 10: Szkoła strachu (131)
10:45 - M.A.S.H.: Czasami słychać świst kul (17)
11:15 - M.A.S.H.: Drogi tato... raz jeszcze (18)
11:50 - Przygody Merlina 3: Przybycie Artura - Część 2 (39)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Tragiczna pomyłka (17)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Katastrofa na dużej wysokości (122)
14:50 - Znaki destrukcji
16:45 - Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (12)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (13)
19:00 - Łowcy okazji 2 (13)
19:35 - Łowcy okazji 2 (14)
20:00 - Intruz
22:35 - Escobar: Historia nieznana
01:00 - Ziemia żywych trupów
02:55 - Pan Wołodyjowski (1/2)
04:40 - Mów mi Mesjasz
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (4)
05:45 - Zakończenie programu