Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-05-04)
Czwartek (2023-05-04)
06:00 - To nie ze mną (11)
06:25 - To nie ze mną (12)
06:50 - andquot;To nie ze mnąandquot; - making of
07:15 - Scena śmiechu (14)
08:20 - Pan Wołodyjowski (1/2)
09:55 - Mistrz kierownicy ucieka 2
12:00 - Katastrofy w przestworzach: Nowojorska tragedia (12)
13:15 - Katastrofy w przestworzach: O włos (13)
14:30 - Partner
16:45 - Czterej pancerni i pies: Załoga (1)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (8)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (9)
19:00 - Łowcy okazji 2 (9)
19:35 - Łowcy okazji 2 (10)
20:00 - Efekt motyla
22:25 - Ława przysięgłych
00:55 - Wielka wsypa
03:05 - Sól ziemi czarnej
05:15 - MiłośćKropka.pl 2 (1)
05:58 - Zakończenie programu
Piątek (2023-05-05)
06:00 - andquot;To nie ze mnąandquot; - making of
06:25 - Dreamliner - wewnątrz najbardziej oczekiwanego samolotu świata
07:10 - Scena śmiechu (15)
08:05 - Pan Wołodyjowski (2-ost.)
09:45 - Partner
12:00 - Katastrofy w przestworzach: Atak nad Bagdadem (14)
13:05 - Katastrofy w przestworzach: Poza kontrolą (15)
14:25 - W pustyni i w puszczy
16:45 - Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2)
18:00 - Hitler: Zdobywca (4)
19:00 - Kajuńskie gwiazdy lombardu 3 (16)
19:35 - Kajuńskie gwiazdy lombardu 3 (17)
20:00 - Fenomen
22:25 - Premiera: Straszne piątki: Wstrząsy
00:35 - Premiera: Straszne piątki: Ziemia żywych trupów
02:45 - Mniejsze zło
05:05 - MiłośćKropka.pl 2 (2)
05:55 - Zakończenie programu
Sobota (2023-05-06)
06:00 - Doktor Quinn 2: Przekraczając linię (12)
07:00 - Doktor Quinn 2: Buffalo Soldiers (13)
08:00 - Komisarz Rex 10: Śmierć w delfinarium (130)
09:00 - Komisarz Rex 10: Szkoła strachu (131)
10:00 - Hudson i Rex 5 (15)
11:00 - Hudson i Rex 5 (16)
11:55 - Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3)
13:00 - Silverado
15:45 - Różowa Pantera
17:40 - Premiera: Powrót do przyszłości
20:00 - Ludzie honoru
22:50 - Premiera: Escobar: Historia nieznana
01:30 - Mała wielka miłość
03:50 - Ambassada
05:55 - Zakończenie programu