Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-04-23)
Niedziela (2023-04-23)
06:00 - Nowa Scena Śmiechu: Andrzej Grabowski - Sanatorium
06:10 - Doktor Quinn 2: Oferta (6)
07:00 - Doktor Quinn 2: Halloween (7)
08:00 - Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
09:00 - Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
10:00 - Hudson i Rex 5 (9)
11:00 - Hudson i Rex 5 (10)
12:00 - Junior
14:30 - Wulkan
16:40 - Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
17:55 - Poirot: Morderstwo w Mezopotamii
20:00 - Kiler-ów 2-óch
22:35 - Twarda sztuka
00:50 - Najlepsi z najlepszych
02:55 - Czerwony pająk
04:45 - Fools gold
05:05 - Nowa Scena Śmiechu 5 (7)
05:55 - Zakończenie programu
Poniedziałek (2023-04-24)
06:00 - To nie ze mną (3)
06:25 - To nie ze mną (4)
06:55 - Scena śmiechu (64)
07:45 - Plebania (473)
08:15 - Plebania (474)
08:45 - Doktor Quinn 2: Sieroty (4)
09:45 - Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
10:45 - M.A.S.H.: Drogi tato (12)
11:15 - M.A.S.H.: Edwina (13)
11:50 - Przygody Merlina 3: Oko feniksa (34)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Zraniony ptak (8)
14:50 - Potop
16:45 - Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (36)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (1)
19:00 - Łowcy okazji (7)
19:35 - Łowcy okazji (8)
20:00 - Premiera: Pogromcy poniedziałków: Najlepsi z najlepszych 2
22:00 - Ognisty podmuch
00:55 - Carte Blanche
03:05 - Dziewczyna i chłopak
04:55 - MiłośćKropka.pl 2 (6)
05:40 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-04-25)
06:00 - To nie ze mną (4)
06:25 - To nie ze mną (5)
06:55 - Scena śmiechu (55)
07:45 - Plebania (475)
08:15 - Plebania (476)
08:45 - Doktor Quinn 2: Incydent (5)
09:45 - Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
10:45 - M.A.S.H.: Edwina (13)
11:15 - M.A.S.H.: Historia miłosna (14)
11:50 - Przygody Merlina 3: Miłość w czasach smoków (35)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Śmierć w Arktyce (118)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Zabójcza machina (9)
14:50 - Arktyczna apokalipsa
16:45 - Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada (2)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (3)
19:00 - Łowcy okazji (9)
20:00 - Niebiańska plaża
22:30 - Biuro ludzkości
00:25 - Go fast - Szybcy i bezwzględni
02:05 - Chopin. Pragnienie miłości
04:45 - MiłośćKropka.pl 2 (7)
05:35 - Na strajk!
05:57 - Zakończenie programu