Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-04-22)
Sobota (2023-04-22)
06:00 - Doktor Quinn 2: Sieroty (4)
07:00 - Doktor Quinn 2: Incydent (5)
08:00 - Komisarz Rex 9: Kaliber 7.65 (122)
09:00 - Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
10:00 - Hudson i Rex 5 (7)
11:00 - Hudson i Rex 5 (8)
11:55 - Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4/21)
13:05 - Znachor
15:55 - Przetrwać w dziczy: kraina słoni
17:50 - Samotny wilk McQuade
20:00 - Premiera: Głośne hity: Ognisty podmuch
22:55 - Niebiańska plaża
01:20 - Psy
03:50 - Mirra
04:25 - Pan Wołodyjowski (2-ost.)
05:40 - Zakończenie programu
Niedziela (2023-04-23)
06:00 - Nowa Scena Śmiechu: Andrzej Grabowski - Sanatorium
06:10 - Doktor Quinn 2: Oferta (6)
07:00 - Doktor Quinn 2: Halloween (7)
08:00 - Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
09:00 - Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
10:00 - Hudson i Rex 5 (9)
11:00 - Hudson i Rex 5 (10)
12:00 - Junior
14:30 - Wulkan
16:40 - Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
17:55 - Poirot: Morderstwo w Mezopotamii
20:00 - Kiler-ów 2-óch
22:35 - Twarda sztuka
00:50 - Najlepsi z najlepszych
02:55 - Czerwony pająk
04:45 - Fools gold
05:05 - Nowa Scena Śmiechu 5 (7)
05:55 - Zakończenie programu
Poniedziałek (2023-04-24)
06:00 - To nie ze mną (3)
06:25 - To nie ze mną (4)
06:55 - Scena śmiechu (64)
07:45 - Plebania (473)
08:15 - Plebania (474)
08:45 - Doktor Quinn 2: Sieroty (4)
09:45 - Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
10:45 - M.A.S.H.: Drogi tato (12)
11:15 - M.A.S.H.: Edwina (13)
11:50 - Przygody Merlina 3: Oko feniksa (34)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Zraniony ptak (8)
14:50 - Potop
16:45 - Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (36)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada (1)
19:00 - Łowcy okazji (7)
19:35 - Łowcy okazji (8)
20:00 - Premiera: Pogromcy poniedziałków: Najlepsi z najlepszych 2
22:00 - Ognisty podmuch
00:55 - Carte Blanche
03:05 - Dziewczyna i chłopak
04:55 - MiłośćKropka.pl 2 (6)
05:40 - Zakończenie programu