Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-04-18)
Wtorek (2023-04-18)
06:00 - To nie ze mną (11)
06:25 - To nie ze mną (12)
06:55 - Scena śmiechu (60)
07:45 - Plebania (467)
08:15 - Plebania (468)
08:45 - Doktor Quinn 2: Wyścig (1)
09:45 - Komisarz Rex 8: Doping (120)
10:45 - M.A.S.H.: Henry, proszę wróć do domu (9)
11:15 - M.A.S.H.: Nienawidzę tajemnic (10)
11:50 - Przygody Merlina 3: Kryształowa grota (31)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Śmierć Kennedyand#39;ego Juniora (114)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Na skróty (5)
15:00 - Geokatastrofa
17:00 - Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (30)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (31)
19:00 - Łowcy okazji (2)
19:35 - Łowcy okazji (3)
20:00 - Królewna Śnieżka
22:05 - Skok życia
00:05 - Egzorcysta: Początek
02:35 - Body/Ciało
04:30 - Warzywa i owoce
04:55 - MiłośćKropka.pl 2 (2)
05:45 - Zakończenie programu
Środa (2023-04-19)
06:00 - To nie ze mną (12)
06:25 - To nie ze mną (1)
06:55 - Scena śmiechu (61)
07:45 - Plebania (469)
08:15 - Plebania (470)
08:45 - Doktor Quinn 2: Uratowane dusze (2)
09:45 - Komisarz Rex 9: Spotkanie (121)
10:45 - M.A.S.H.: Nienawidzę tajemnic (10)
11:15 - M.A.S.H.: Wojna z zarazkami (11)
11:50 - Przygody Merlina 3: Odmieniona (32)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Na oparach (6)
14:50 - 10 w skali Richtera
16:45 - Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (32)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (33)
19:00 - Łowcy okazji (4)
19:35 - Łowcy okazji (5)
20:00 - Opór
22:45 - Psy
01:00 - Nieśmiertelny 2. Nowe życie
03:25 - O dwóch takich, co ukradli księżyc
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (3)
05:45 - Zakończenie programu
Czwartek (2023-04-20)
06:00 - To nie ze mną (1)
06:25 - To nie ze mną (2)
06:55 - Scena śmiechu (62)
07:45 - Plebania (471)
08:15 - Plebania (472)
08:45 - Doktor Quinn 2: Azyl (3)
09:45 - Komisarz Rex 9: Kaliber 7.65 (122)
10:45 - M.A.S.H.: Wojna z zarazkami (11)
11:15 - M.A.S.H.: Drogi tato (12)
11:50 - Przygody Merlina 3: Zamek Fyrien (33)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Wypadek czy zamach (116)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Dekompresja (7)
14:50 - Wybuch
16:45 - Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (34)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (35)
19:00 - Łowcy okazji (6)
19:35 - Łowcy okazji (7)
20:00 - Wulkan
22:05 - Pianista
01:10 - Koszmar minionego lata
03:15 - Dług
05:30 - Szereg syczący
05:55 - Zakończenie programu