Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Stopklatka TV (2023-04-10)
Poniedziałek (2023-04-10)
06:00 - Nowa Scena Śmiechu: A jak Second Hand
06:25 - Nowa Scena Śmiechu 2: Rewers - Dwóch u lekarza
06:40 - Titanic 1912: Akta sprawy (1/2)
07:35 - Titanic 1912: Akta sprawy (2-ost.)
08:45 - Potop Redivivus
12:35 - Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
15:25 - Asterix na olimpiadzie
17:45 - Twister
20:00 - Kiler
22:05 - Ronin
00:40 - Czas surferów
02:30 - Zabij mnie, glino
05:00 - MiłośćKropka.pl 2 (9)
05:45 - Zakończenie programu
Wtorek (2023-04-11)
06:00 - To nie ze mną (6)
06:25 - To nie ze mną (7)
06:55 - Scena śmiechu (59)
07:45 - Plebania (459)
08:15 - Plebania (460)
08:45 - Doktor Quinn: Urodziny (13)
09:45 - Komisarz Rex 8: Jego ostatnia niedziela (116)
10:45 - M.A.S.H.: Łoś (5)
11:15 - M.A.S.H.: Jankeski lekarz (6)
11:50 - Przygody Merlina 3: Łzy Uthera Pendragona - część 1 (27)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Śmierć prezydenta (98)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Uchylić drzwi katastrofie (1)
14:50 - Atak meteorytów
16:45 - Czterej pancerni i pies: and#39;Rudyand#39;, miód i krzyże (5)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (22)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (23)
19:00 - Łowcy okazji 5 (14)
19:35 - Łowcy okazji 5 (15)
20:00 - Sędzia Dredd
22:00 - Ciało
00:05 - Autostopowicz
01:50 - Karuzela
03:40 - Galerianki
05:10 - MiłośćKropka.pl 2 (10)
05:56 - Zakończenie programu
Środa (2023-04-12)
06:00 - To nie ze mną (7)
06:25 - To nie ze mną (8)
06:55 - Scena śmiechu (60)
07:45 - Plebania (461)
08:15 - Plebania (462)
08:45 - Doktor Quinn: Obrządek przejścia (14)
09:45 - Komisarz Rex 8: E-mail od morderczyni (117)
10:45 - M.A.S.H.: Jankeski lekarz (6)
11:15 - M.A.S.H.: Banany, krakersy i orzechy (7)
11:50 - Przygody Merlina 3: Łzy Uthera Pendragona - część 2 (28)
12:50 - Katastrofy w przestworzach: Zniknięcie nad dżunglą (111)
13:50 - Katastrofy w przestworzach: Wyścig z burzą (2)
14:50 - Burzowe tornado
16:45 - Czterej pancerni i pies: Most (6)
18:00 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (24)
18:30 - Wojny magazynowe: Kanada 2 (25)
19:00 - Łowcy okazji 5 (16)
19:35 - Łowcy okazji 5 (17)
20:00 - Fuks
21:50 - Szef
00:05 - Weekend
02:40 - Wodzirej
04:55 - MiłośćKropka.pl 2 (11)
05:40 - Zakończenie programu