Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum PULS 2 (2023-05-17)
Środa (2023-05-17)
05:40 - Ale numer! 3 (10)
06:05 - Ale numer! 2 (30)
06:40 - Ale numer! 2 (31)
07:05 - Blaze i Megamaszyny 5: AJ wybawca (1)
07:45 - Blaze i Megamaszyny 5: Pościg za pucharem (2)
08:10 - Santiago z mórz: Srebrne lasso / Skarb morskiej smoczycy (13)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Muzyka jest wszędzie (13)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Dzień na odwrót (14)
09:15 - Edzio i Lusia: Mały warzywny ogródek (42)
09:25 - Edzio i Lusia: Żegnaj Panie Sosenko (43)
09:55 - Bing: Bawmy się Charlie (55)
10:00 - Bing: Deskorolka (56)
10:15 - Monchhichi 2: Wstrętne kichnięcia (26)
10:25 - Monchhichi 2: Kauri i gąsienice (27)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Pora spać (11)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Mały Dave (12)
11:25 - Grizzy i Lemingi 2: Cel, pal, niedźwiedź (23)
11:30 - Grizzy i Lemingi 2: Szybki trening (24)
11:40 - Grizzy i Lemingi 2: Grizzy nietoperz (25)
11:45 - Grizzy i Lemingi 2: Ruchome apki (26)
11:55 - Było sobie życie: Wątroba (16)
12:35 - Było sobie życie: Nerki (17)
13:00 - Strażak Sam 13: Polowanie na ptaka brodzącego (15)
13:10 - Strażak Sam 13: Ogień na wodzie (16)
13:35 - Santiago z mórz: Bardzo zimno / Konik morski trojański (12)
14:00 - Mustang: Duch wolności 2 (25)
14:35 - Mustang: Duch wolności 2 (26)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Ryzykant (Ostateczny atak Mrocznego Władcy - część 1) (25)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Kontratak (Ostateczny atak Władcy Mroku - część 2) (26)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Oni-Chan (8)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Straszna cieśnina (19)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr (24)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić (25)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Mały ptaszek/Boa mściciel (26)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem (27)
19:05 - Psi Patrol 2: Pieski ratują przyjaciela/Pieski ratują pasażera na gapę (15)
19:35 - Psi Patrol 2: Opiekunki do dzieci/Pieski ratują fajerwerki (16)
20:00 - Lekarze na start (7)
20:30 - Lekarze na start (8)
21:00 - Dzielnica strachu 3: Porachunki (82)
22:00 - Dzielnica strachu 3: Ostatnie śledztwo (83)
23:00 - Dwa miliony dolarów napiwku
01:05 - Dzielnica strachu 4 (160)
02:00 - Lombard. Życie pod zastaw (38)
03:00 - Lombard. Życie pod zastaw 2 (54)
04:00 - Rodzinny interes 6: Trujący kwiat (250)
05:00 - Dyżur 3 (40)
Czwartek (2023-05-18)
05:40 - Ale numer! 3 (11)
06:05 - Ale numer! 2 (31)
06:40 - Ale numer! 2 (32)
07:05 - Blaze i Megamaszyny 5: Pościg za pucharem (2)
07:45 - Blaze i Megamaszyny 5: Wyspa zaginionego skarbu (3)
08:10 - Santiago z mórz: Pirackie Boże Narodzenie (14)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Dzień na odwrót (14)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: W pogoni za tęczą! (15)
09:15 - Edzio i Lusia: Żegnaj Panie Sosenko (43)
09:25 - Edzio i Lusia: Zapach emocji (44)
09:55 - Bing: Deskorolka (56)
10:00 - Bing: Motylek (57)
10:15 - Monchhichi 2: Kauri i gąsienice (27)
10:25 - Monchhichi 2: Zagubiony miś (28)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Mały Dave (12)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Zbuntowany jeździec (13)
11:25 - Grizzy i Lemingi 2: Grizzy nietoperz (25)
11:30 - Grizzy i Lemingi 2: Ruchome apki (26)
11:40 - Grizzy i Lemingi 2: Dziki model (27)
11:45 - Grizzy i Lemingi 2: Niedźwiedź po drugiej stronie (28)
11:55 - Było sobie życie: Nerki (17)
12:35 - Było sobie życie: Układ limfatyczny (18)
13:00 - Strażak Sam 13: Ogień na wodzie (16)
13:10 - Strażak Sam 13: Uwaga na przypływ! (17)
13:35 - Santiago z mórz: Srebrne lasso / Skarb morskiej smoczycy (13)
14:00 - Mustang: Duch wolności 2: Lucky and the New Frontier - Part 2 (26)
14:35 - Mustang: Duch wolności (1)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Kontratak (Ostateczny atak Władcy Mroku - część 2) (26)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Prawdomówny (1)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Miraculia (9)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Niekończący się dzień (20)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Mały ptaszek/Boa mściciel (26)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem (27)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Włochaty problem/Miłość o długiej szyi (28)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wymarzone wakacje (29)
19:05 - Psi Patrol 2: Opiekunki do dzieci/Pieski ratują fajerwerki (16)
19:35 - Psi Patrol 2: Pieski ratują świnki/Pieski i duch w chatce (17)
20:00 - Lekarze na start (9)
20:30 - Lekarze na start (10)
21:00 - Dzielnica strachu 3: Ostatnie śledztwo (83)
22:00 - Dzielnica strachu 3: Wróć do mnie! (84)
23:00 - Angielska robota
01:15 - Dzielnica strachu 3: Głosy w mojej głowie (81)
02:15 - Lombard. Życie pod zastaw 2 (55)
03:10 - Lombard. Życie pod zastaw (39)
04:05 - Rodzinny interes 6: Na wieki wieków (251)
05:00 - Dyżur 3 (41)
Piątek (2023-05-19)
05:40 - Ale numer! 3 (12)
06:05 - Ale numer! 2 (32)
06:40 - Ale numer! 2 (33)
07:05 - Blaze i Megamaszyny 5: Wyspa zaginionego skarbu (3)
07:45 - Blaze i Megamaszyny 5: Bohaterscy opiekunowie (4)
08:10 - Santiago z mórz: Przekleństwo złotego sokoła / Wyspa Rzeczy Zgubionych (15)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: W pogoni za tęczą! (15)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Balonowe wyzwanie Nii! (16)
09:15 - Edzio i Lusia: Zapach emocji (44)
09:25 - Edzio i Lusia: Szukanie wilka (45)
09:55 - Bing: Motylek (57)
10:00 - Bing: Dinozaur na chodniku (58)
10:15 - Monchhichi 2: Zagubiony miś (28)
10:25 - Monchhichi 2: Kwiat Hanae (29)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Zbuntowany jeździec (13)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Konkurs talentów (14)
11:20 - Było sobie życie: Układ limfatyczny (18)
11:45 - Było sobie życie: Szkielet (19)
12:15 - Strażak Sam 13: Uwaga na przypływ! (17)
12:25 - Strażak Sam 13: Pies kontra owca (18)
12:50 - Santiago z mórz: Pirackie Boże Narodzenie (14)
13:25 - Barbie: Rockowa księżniczka
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Prawdomówny (1)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Antyblaga (2)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Amnesio (10)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Gorączka złota (21)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Włochaty problem/Miłość o długiej szyi (28)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wymarzone wakacje (29)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Zwierzęta domowe/Tyci-tyci (30)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Arcywróg/Wielki S.T.A.N.K. (31)
19:05 - Psi Patrol 2: Pieski ratują świnki/Pieski i duch w chatce (17)
19:35 - Psi Patrol 2: Pieski ratują przygodę!/Pieski ratują niespodziankę! (18)
20:00 - Lekarze na start (11)
20:30 - Lekarze na start (12)
21:00 - Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (1)
22:00 - Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (11)
23:00 - Wszystko zostanie w rodzinie
01:00 - Bez litości 2
03:00 - Lombard. Życie pod zastaw (1)
03:55 - Rodzinny interes 6: Granica miłości (252)
05:00 - Dyżur 3 (30)
05:30 - Dyżur 3 (31)