Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum PULS 2 (2023-05-10)
Środa (2023-05-10)
05:40 - Ale numer! 3 (5)
06:05 - Ale numer! 2 (24)
06:40 - Ale numer! 2 (25)
07:05 - Blaze i megamaszyny 4: Zupa ninja (16)
07:45 - Blaze i megamaszyny 4: Na ratunek królowi (17)
08:10 - Santiago z mórz: Skarb na niebie / Zamiana wspólników (8)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Klub Największych Przygód (8)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Szczęśliwy dzwonek Piotrusia! (9)
09:15 - Edzio i Lusia: Utrapienia (37)
09:25 - Edzio i Lusia: Kto tu rządzi? (38)
09:55 - Bing: Brzęczące buciki (50)
10:00 - Bing: Opieka nad Flopem (51)
10:15 - Monchhichi 2: Muzyczny kryształ (21)
10:25 - Monchhichi 2: Zwariowana maszyna (22)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Yeti czy nie Yeti (6)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Porwany (7)
11:25 - Grizzy i Lemingi 2: Niedźwiedzi zew (13)
11:30 - Grizzy i Lemingi: Mucha, nasz sojusznik (14)
11:40 - Grizzy i Lemingi: Dobry miś, zły miś (15)
11:45 - Grizzy i Lemingi 2: Sztuczki z kapeluszem (16)
11:55 - Było sobie życie: Oko (11)
12:35 - Było sobie życie: Ucho (12)
13:00 - Strażak Sam 13: Koniu, stój! (10)
13:10 - Strażak Sam 13: Wstań, by cię uratowano (11)
13:35 - Santiago z mórz: Skarb El Bravo (7)
14:00 - Mustang: Duch wolności 2 (20)
14:35 - Mustang: Duch wolności 2 (21)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 (20)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Najdroższa rodzina (21)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Piekarix (3)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Obrońcy Skrzydła - część 2 (14)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/ Fajny wózek (13)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Przedświąteczna gorączka (14)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wykonać robotę/ Brylantowy król (15)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/ Czarodziejski pędzel (16)
19:05 - Psi Patrol 2: Pieski ratują pokazy lotnicze/Pieski ratują wesele (9)
19:35 - Psi Patrol 2: Pieski ratują pokaz talentów/Pieski ratują festiwal kukurydzy (10)
20:00 - Kurierzy (39)
21:00 - Dzielnica strachu 4 (158)
22:00 - Dzielnica strachu 4: Archiwum X (159)
23:00 - Kobiety mafii
01:55 - Dzielnica strachu 4: Przemytnicy (156)
02:50 - Lombard. Życie pod zastaw 2 (51)
03:50 - Lombard. Życie pod zastaw (34)
05:00 - Dyżur 3 (42)
Czwartek (2023-05-11)
05:40 - Ale numer! 3 (6)
06:05 - Ale numer! 2 (25)
06:40 - Ale numer! 2 (26)
07:05 - Blaze i megamaszyny 4: Na ratunek królowi (17)
07:45 - Blaze i megamaszyny 4: Blaze i magiczny dżin (18)
08:10 - Santiago z mórz: Wielki skarb Santiago / Skarb złotego banana (9)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Szczęśliwy dzwonek Piotrusia! (9)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Piaskowa dostawa Sandry (10)
09:15 - Edzio i Lusia: Kto tu rządzi? (38)
09:25 - Edzio i Lusia: Wielki wiatr (39)
09:55 - Bing: Opieka nad Flopem (51)
10:00 - Bing: Muzyka (52)
10:15 - Monchhichi 2: Zwariowana maszyna (22)
10:25 - Monchhichi 2: Takie piękne kryształy (23)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Porwany (7)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Latająca bestia (8)
11:25 - Grizzy i Lemingi: Dobry miś, zły miś (15)
11:30 - Grizzy i Lemingi 2: Sztuczki z kapeluszem (16)
11:40 - Grizzy i Lemingi 2: Plaża Lemingów (17)
11:45 - Grizzy i Lemingi 2: Niewidzialne lemingi (18)
11:55 - Było sobie życie: Ucho (12)
12:35 - Było sobie życie: Skóra (13)
13:00 - Strażak Sam 13: Wstań, by cię uratowano (11)
13:10 - Strażak Sam 13: Z archiwum Z 2: Potwór z góry Montypondy (12)
13:35 - Santiago z mórz: Skarb na niebie / Zamiana wspólników (8)
14:00 - Mustang: Duch wolności 2: Lucky and the Warm Welcome (21)
14:35 - Mustang: Duch wolności 2 (22)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Najdroższa rodzina (21)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Efemeryd (22)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Cofelia (4)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Mieczyk, Szpadka i Toporek (15)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wykonać robotę/ Brylantowy król (15)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/ Czarodziejski pędzel (16)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wyobcowany/Biała dama (17)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Dyrektor X/Miłość boli (18)
19:05 - Psi Patrol 2: Pieski ratują pokaz talentów/Pieski ratują festiwal kukurydzy (10)
19:35 - Psi Patrol 2: Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki (11)
20:00 - Kurierzy (40)
21:00 - Dzielnica strachu 4: Archiwum X (159)
22:00 - Dzielnica strachu 4: To jeszcze nie koniec (160)
23:00 - 13. dzielnica: Ultimatum
01:00 - Dzielnica strachu 4: Krwawa legenda (157)
02:00 - Lombard. Życie pod zastaw 2 (52)
03:00 - Lombard. Życie pod zastaw (35)
03:55 - Rodzinny interes 6: Lekcje francuskiego (246)
05:00 - Dyżur 3 (30)
Piątek (2023-05-12)
05:40 - Ale numer! 3 (7)
06:05 - Ale numer! 2 (26)
06:40 - Ale numer! 2 (27)
07:05 - Blaze i megamaszyny 4: Blaze i magiczny dżin (18)
07:45 - Blaze i megamaszyny 4: Konkurs stu jaj (19)
08:10 - Santiago z mórz: Czarodziejska melodia / Mój dziadek kura (10)
08:50 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Piaskowa dostawa Sandry (10)
09:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25: Dostawa w parach (11)
09:15 - Edzio i Lusia: Wielki wiatr (39)
09:25 - Edzio i Lusia: Wielki upał (40)
09:55 - Bing: Muzyka (52)
10:00 - Bing: Hipcia i Króliś Tuliś (53)
10:15 - Monchhichi 2: Takie piękne kryształy (23)
10:25 - Monchhichi 2: Capix i nowa drużyna (24)
10:45 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Latająca bestia (8)
11:00 - Alvinnn!!! I wiewiórki 5: Klątwa Makbeta (9)
11:25 - Grizzy i Lemingi 2: Plaża Lemingów (17)
11:30 - Grizzy i Lemingi 2: Niewidzialne lemingi (18)
11:40 - Grizzy i Lemingi 2: Zdjęcia zwierząt (19)
11:45 - Grizzy i Lemingi 2: Niedźwiedź na diecie (20)
11:55 - Było sobie życie: Skóra (13)
12:35 - Było sobie życie: Kubki smakowe i zęby (14)
13:00 - Strażak Sam 13: Z archiwum Z 2: Potwór z góry Montypondy (12)
13:10 - Strażak Sam 13: Przejażdżka z duchem (13)
13:35 - Santiago z mórz: Wielki skarb Santiago / Skarb złotego banana (9)
14:00 - Mustang: Duch wolności 2 (22)
14:35 - Mustang: Duch wolności 2 (23)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Efemeryd (22)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4: Kuro Neko (23)
16:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Reflektynka (5)
16:35 - Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Apetyt na głowę (16)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wyobcowany/Biała dama (17)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Dyrektor X/Miłość boli (18)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle (19)
18:40 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Współlokator/Jestem szczurem (20)
19:05 - Psi Patrol 2: Marshall sam w bazie/Pieski ratują sarenki (11)
19:35 - Psi Patrol 5: Pieski i pieskołak / Pieski ratują lunatykującą panią burmistrz (19)
20:00 - Lekarze na start (1)
20:30 - Lekarze na start (2)
21:00 - Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (12)
22:00 - Gwiazdy Mazurskiej Nocy Kabaretowej (10)
23:00 - Aleksander
02:30 - Lombard. Życie pod zastaw (36)
03:25 - Dyżur 3 (31)
03:55 - Rodzinny interes 6: Dłużniczka (247)
05:00 - Dyżur 3 (33)
05:30 - Dyżur 3 (34)