Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Polsat (2023-05-05)
Piątek (2023-05-05)
04:40 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:40 - Malanowski i partnerzy: Tożsamość dziecka (622)
09:10 - Malanowski i partnerzy: Krwawy casting (623)
09:40 - Sekrety rodziny: Parszywa przeszłość (113)
10:40 - Dlaczego ja?: 30-letnia Sylwia próbuje odkryć, kim jest nowa partnerka jej ojca (1125)
11:40 - Gliniarze: Morderstwo to łatwa sprawa (477)
12:50 - Wydarzenia
13:20 - Interwencja
13:40 - Trudne sprawy: Dwie żony (1124)
14:40 - Dlaczego ja?: Hubert zakochuje się w studentce, która okazuje się oszustką matrymonialną (1164)
15:50 - Wydarzenia
16:10 - Pogoda
16:15 - Interwencja
16:30 - Na ratunek 112: Włamywacz (799)
17:00 - Gliniarze (808)
18:00 - Pierwsza miłość (3613)
18:50 - Wydarzenia
19:25 - Gość andquot;Wydarzeńandquot;
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:05 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (184)
22:10 - Wolverine
01:00 - Cold Creek Manor
03:35 - Nasz nowy dom (195)
Sobota (2023-05-06)
04:40 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
07:50 - Pułapka czasu
10:10 - Ewa gotuje (481)
10:40 - Nasz nowy dom (286)
11:40 - Kryptonim szef Polska: Lupus (1)
12:40 - Bogaty dom - biedny dom (68)
13:40 - Polacy za granicą: Singapur (73)
14:40 - Rolnicy. Podlasie (2)
15:45 - Więzienie kobiet (9)
16:15 - Więzienie kobiet (10)
16:45 - Więzienie kobiet (11)
17:15 - Więzienie kobiet (12)
17:45 - Chłopaki do wzięcia (199)
18:15 - Chłopaki do wzięcia (200)
18:50 - Wydarzenia
19:15 - Prezydenci i premierzy (296)
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:00 - Sługa narodu (19)
20:30 - Sługa narodu (20)
21:05 - Rodzina na Maxa (10)
22:10 - Sekstaśma
00:15 - Świat w płomieniach
03:10 - Zjedz Kambodżę (9)
03:40 - Świat według Kiepskich: Korzenie (35)
04:10 - Świat według Kiepskich: Kosmiczna landrynka (36)
Niedziela (2023-05-07)
04:45 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
07:35 - Wallace i Gromit: Klątwa królika
09:30 - Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
11:25 - Pan Popper i jego pingwiny
13:30 - Krudowie
15:40 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (184)
17:45 - Mastercard OFF Camera 2023 - gala wręczenia nagród
18:50 - Wydarzenia
19:20 - Sport
19:25 - Pogoda
19:30 - Państwo w państwie (484)
20:00 - Neo-nówka. Żywot Mariana
23:05 - Oficer Blart
01:05 - Spadaj, tato
03:35 - Świat według Kiepskich: Kotłowy (37)
04:05 - Świat według Kiepskich: Krawczyk (38)