Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum Polsat (2023-04-28)
Piątek (2023-04-28)
04:40 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:40 - Malanowski i partnerzy: Miłość ponad wszystko (616)
09:10 - Malanowski i partnerzy: Jaś i Małgosia (617)
09:40 - Sekrety rodziny: Moje Dziecko (110)
10:40 - Dlaczego ja?: 32-letnia Karolina wpuszcza na nowo do życia swojego byłego partnera (1122)
11:40 - Gliniarze: Ananasy (474)
12:50 - Wydarzenia
13:20 - Interwencja
13:40 - Trudne sprawy: Malinowe ciasto (1121)
14:40 - Dlaczego ja?: Szalona miłość (1161)
15:50 - Wydarzenia
16:10 - Pogoda
16:15 - Interwencja
16:30 - Na ratunek 112: Tężyczka (797)
17:00 - Gliniarze (806)
18:00 - Pierwsza miłość (3611)
18:50 - Wydarzenia
19:25 - Gość andquot;Wydarzeńandquot;
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:05 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (183)
22:10 - Piąta fala
00:30 - Ghost Rider
03:05 - Zjedz Kambodżę (5)
03:35 - Nasz nowy dom (191)
Sobota (2023-04-29)
04:40 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:00 - Daleko jeszcze?
10:10 - Ewa gotuje (480)
10:40 - Nasz nowy dom (269)
11:40 - Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (3)
12:40 - Bogaty dom - biedny dom (67)
13:40 - Polacy za granicą: Alaska (67)
14:40 - Rolnicy. Podlasie (1)
15:45 - Więzienie kobiet (5)
16:15 - Więzienie kobiet (6)
17:15 - Więzienie kobiet (8)
17:45 - Chłopaki do wzięcia (197)
18:15 - Chłopaki do wzięcia (198)
18:50 - Wydarzenia
19:15 - Prezydenci i premierzy (295)
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:00 - Sługa narodu (17)
20:30 - Sługa narodu (18)
21:05 - Rodzina na Maxa (9)
22:10 - Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
00:50 - Jason Bourne
03:35 - Świat według Kiepskich: Kiepski mózg (31)
04:05 - Świat według Kiepskich: Kiepskie żarty (32)
Niedziela (2023-04-30)
04:45 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:50 - Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
10:50 - Opowieści z Narnii: Podróż andquot;Wędrowca do Śwituandquot;
13:25 - Jak wytresować smoka 3
15:40 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (183)
17:40 - Nasz nowy dom (285)
18:50 - Wydarzenia
19:20 - Sport
19:25 - Pogoda
19:30 - Państwo w państwie (483)
20:00 - Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2: Kabaret K2. Jedziemy po bandzie (126)
22:10 - Witajcie w dżungli
00:25 - Bad Boys 2
03:40 - Świat według Kiepskich: Kinematograf (33)
04:10 - Świat według Kiepskich: Kolke mizerere (34)