Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Piątek (2024-03-29)
Pokaż następne kanały
TVP 1
04:50 - Dziedzictwo - odc. 246
05:40
- Złoty chłopak - odc. 148
06:30 - Audycje Komitetów Wyborczych
07:00 - Projekt: Nadzieja - Wielki Piątek
07:30 - Agape Blisko Ciebie
08:00 - Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 40 Snajper
08:50 - Dziesięcioro przykazań cz.1
11:05 - Wielki Tydzień - Droga Krzyżowa
11:35 - Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Polesia
12:10 - Agrobiznes
12:30 - Agropogoda
12:35 - Rok w ogrodzie Extra
12:50 - Natura w Jedynce - Dzikie konie. Opowieść z Puszty
14:00 - Złoty chłopak - odc. 149
15:00 - Trędowata
16:45 - Audycje Komitetów Wyborczych
17:00 - Teleexpress
17:15 - Pogoda
17:25 - Na zawsze w moim sercu
19:00 - Jeden z dziesięciu - 20/141
19:30 - Program informacyjny
19:55 - Gość
20:05 - Pogoda
20:10 - Sport
20:20 - Będziemy mieszkać razem - odc. 4
21:05 - Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka
22:35 - Ben Hur
00:50 - Matylda - odc. 3
01:50 - Cristiada
04:15 - Benedykt XVI. Papież Emeryt
05:10 - Zakończenie dnia
TVP 2
05:10
- M jak miłość - odc. 1545
06:00 - Audycje Komitetów Wyborczych
06:20 - Anna Dymna - spotkajmy się - Rafał Kłopotowski
06:55 - Na sygnale - odc. 550 "Rodzinny galimatias"
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:15 - Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /4/ Uzależnienie od e - papierosów.
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2971
12:30 - Koło fortuny - odc. 1662 ed. 13
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 312
14:05 - Va Banque s.IV - odc. 744
14:30 - Przepis dnia s.VIII - odc. (70)
14:40 - Audycje Komitetów Wyborczych
15:05 - Górscy ratownicy - odc. 147 Czas, który pozostanie cz. 1
16:00 - Koło fortuny - odc. 1635 ed. 13
16:35 - Familiada - odc. 2861
17:05 - Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
18:10 - Va Banque s.IV - odc. 745
18:40 - Akacjowa 38 - odc. 343
19:25 - Barwy szczęścia - odc. 2971
19:50 - Przepis dnia s.VIII - odc. (71)
20:00 - Barwy szczęścia - odc. 2972
20:40 - Usłane różami
22:30 - Panorama
23:10 - Światło między oceanami
01:35 - Złodziej w hotelu
03:25 - Siła przetrwania
04:55 - Zakończenie dnia
Polsat
04:40 - Disco Gramy
05:25
- Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:40 - Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
09:10 - Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (706)
09:40 - Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
10:40 - Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
11:40 - Gliniarze: Esteta (706)
12:50 - Wydarzenia
13:20 - Interwencja
13:40 - Trudne sprawy: Zaginiony syn (1251)
14:40 - Dlaczego ja?: Radość Beaty z odbudowanego po rozwodzie życia kończy się, gdy w drzwiach wspólnego mieszkania staje były mąż (1297)
15:50 - Wydarzenia
16:10 - Pogoda
16:15 - Interwencja
16:30 - Na ratunek 112: Wrobiona w rodzinę (893)
17:00 - Gliniarze: To był błąd (902)
18:00 - Pierwsza miłość (3786)
18:50 - Wydarzenia
19:25 - Gość andquot;Wydarzeńandquot;
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:05 - Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
20:55 - Prawdziwe kłamstwa
00:05 - Battleship: Bitwa o Ziemię
03:00 - Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
03:30 - Nasz nowy dom (186)