Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-10-07)

 

Poniedziałek (2019-10-07) Wtorek (2019-10-08) Środa (2019-10-09) Czwartek (2019-10-10)
05:35
06:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
05:30
06:05
Siatkówka mężczyzn - PŚ 2019, Fukuoka: mecze Polaków (skróty z 5 meczów)
07:30
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja ( studio)
07:50
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja ( 1 set )
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( 1 set )
08:15
Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
10:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
11:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
11:05
Oko w oko - Krystian Bielik
11:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
10:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
11:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
09:00
(1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 2 runda (2)
11:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
13:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:50
Gol Ekstra
12:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
14:30
Pełnosprawni - odc. 321
15:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
13:30
Lech TV
14:00
Legia TV
14:35
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Oko w oko - Krystian Bielik
17:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
19:45
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia ( studio)
16:25
Lech TV
16:55
Legia TV
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.kolejka: Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce ( studio)
16:35
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt
18:25
RING TVP SPORT
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio)
20:05
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
20:05
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
22:00
22:40
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja
23:30
01:10
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
03:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny
04:50
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
02:15
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:15
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
02:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
04:30
05:00
Zakończenie dnia