Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

TVP 1

 

Środa (2018-10-17) Czwartek (2018-10-18) Piątek (2018-10-19) Sobota (2018-10-20)
05:05
05:55
06:50
Jaka to melodia? - odc. 3905
07:25
Audycje Komitetów Wyborczych
07:50
Agropogoda
04:30
TELEZAKUPY
05:05
06:00
06:50
Jaka to melodia? - odc. 3906
07:25
Audycje Komitetów Wyborczych
07:50
Agropogoda
04:30
TELEZAKUPY
05:05
05:55
06:50
Jaka to melodia? - odc. 3907
07:25
Audycje Komitetów Wyborczych
07:50
Agropogoda
05:05
05:30
06:00
06:25
Sprawa dla reportera
07:20
Rok w ogrodzie
07:45
Rok w ogrodzie Extra
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:55
09:55
10:50
Jeden z dziesięciu - 11/108
11:30
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:55
09:55
10:50
Jeden z dziesięciu - 12/108
11:30
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:55
09:55
10:50
Jeden z dziesięciu - 13/108
11:30
08:00
08:25
Pełnosprawni - odc. 272
08:50
09:20
09:50
10:55
Korona królów - taka historia... - odc. 7
11:25
11:55
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:35
Agropogoda
12:40
Rok w ogrodzie Extra
12:55
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:20
15:50
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:30
Agropogoda
12:35
Magazyn Rolniczy
12:55
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:20
15:50
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:35
Agropogoda
12:35
Rok w zagrodzie - Ziemniak, ulubione warzywo Polaków
12:55
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /86/
15:50
12:25
13:00
13:35
14:10
Jak to działa - odc. 168 Pasożyty
14:40
Gen innowacyjności s.II - odc. 3
14:55
Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/
15:05
Ojciec Mateusz s.XX - odc. 257 - Cytryny (Ojciec Mateusz XX, odc. 6)
16:45
Audycje Komitetów Wyborczych
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3906
18:00
18:30
18:55
Jeden z dziesięciu - 12/108
19:30
Wiadomości
16:45
Audycje Komitetów Wyborczych
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3907
18:00
18:30
18:55
Jeden z dziesięciu - 13/108
19:30
Wiadomości
16:45
Audycje Komitetów Wyborczych
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3908
18:00
18:30
Korona królów - taka historia... - odc. 7
18:55
Jeden z dziesięciu - 14/108
19:30
Wiadomości
16:00
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:30
18:25
19:30
Wiadomości
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:30
21:00
22:25
Na własne oczy - Dominum montes - góry Jana Pawła II
23:35
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:35
Ojciec Mateusz s.XX - odc. 257 - Cytryny (Ojciec Mateusz XX, odc. 6)
21:30
Sprawa dla reportera
22:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /86/
22:55
Magazyn kryminalny 997
23:50
Ocaleni
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:35
The Wall. Wygraj marzenia - /41/
21:30
22:35
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:30
21:30
Hit na sobotę - Prawdziwe męstwo
23:30
00:25
01:15
01:40
03:40
03:55
Zakończenie dnia
00:55
Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
01:40
02:25
Sprawa dla reportera
03:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /86/
03:55
04:10
Zakończenie dnia
01:20
Magazyn kryminalny 997
02:10
Ocaleni
03:15
05:05
Zakończenie dnia
01:05
01:55
03:50
Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak
05:00
Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/
05:05
Zakończenie dnia