Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

TVP Sport

 

Wtorek (2019-10-22) Środa (2019-10-23) Czwartek (2019-10-24) Piątek (2019-10-25)
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5
05:25
06:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6
05:30
Best of the Best - turniej MMA
06:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10
08:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
10:40
Oko w oko - wywiad z Mateuszem Ponitką
11:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Podsumowanie startu Polaków (2)
08:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
10:45
Pełnosprawni - odc. 323
11:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
08:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
10:45
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
11:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019 - Podsumowanie występu Polaków
08:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna
10:45
Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Chazz Witherspoon
11:35
Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Europy, Apeldorn - Podsumowanie
13:10
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 12 kolejka: Legia Warszawa - Lech Poznań
13:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Japonii - Podsumowanie
14:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
13:15
Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
14:35
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Rosja
13:25
Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Polska - Argentyna
14:50
RING TVP SPORT
15:55
Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
16:25
Gol Ekstra
18:25
Gol - magazyn piłkarski
19:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
16:35
RETRO TVP SPORT - Pływanie - ME Budapeszt 2006
18:25
Lech TV
18:55
Legia TV
19:35
Liga Mistrzów - studio
16:20
Lech TV
16:50
Legia TV
17:30
Liga Mistrzów - 3 kolejka: Inter Mediolan - Borussia Dortmund
19:35
Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
16:50
Boks - Memoriał Leszka Drogosza ( studio)
17:00
Boks - Memoriał Leszka Drogosza
21:15
RETRO TVP SPORT - Pływanie - ME Budapeszt 2006
23:05
23:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
21:05
RETRO TVP SPORT - RETRO TVP SPORT: Broendby Kopenhaga - Widzew Łódz
23:05
Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:35
Liga Literacka - odc. 3
22:55
Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Polska - Argentyna
20:15
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Dawn of Valor, Djakarta
22:25
23:05
Best of the Best - turniej MMA
23:45
100 lat na dworze królowej
01:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna
03:50
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
05:10
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Hiszpania - Polska
02:40
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
04:30
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
05:25
Zakończenie dnia
00:45
Hokej na lodzie - NHL - skróty meczów
01:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (10): Montreal Canadiens - San Jose Sharks
04:00
Best of the Best - turniej MMA
04:30
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
05:25
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Polska - Rosja
02:50
Best of the Best - turniej MMA
03:20
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Dawn of Valor, Djakarta
05:20
Zakończenie dnia