Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

TVP Sport

 

Niedziela (2017-08-20) Poniedziałek (2017-08-21) Wtorek (2017-08-22) Środa (2017-08-23)
07:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (2)
08:00
Barca TV - Real Madrid- FCB
09:10
Barca TV - Real Madrid- FCB
10:30
Barca TV - magazyn
11:10
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki (studio)
11:10
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki
08:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy w WKKW - Strzegom - podsumowanie
09:00
Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol ( skrót )
09:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: FINAŁ
11:40
Kulisy Kortów - odc. 12
08:00
Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1 runda: FC Chemnitz - Bayern Monachium
10:05
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 3.: Cross
11:45
Triathlon - Magazyn - odc. 7
09:15
Samochodowy Wyścig Górski - Limanowa 2017
09:30
FINA Aquatics World-odc. 8
10:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 4 (młot kobiet)
12:45
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki (studio)
13:00
13:30
Kulisy Kortów - odc. 12
14:10
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki (studio)
14:15
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki
15:45
Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 4.: Skoki (studio)
12:15
Wyścigi Kolarskie - Arctic Race of Norway
13:15
Pomarańczowy wyścig - Czech Cycling Tour
13:45
Triathlon - Magazyn - odc. 7
14:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej w Hamburgu: Rosja - Polska
12:45
Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Szczawnica 2017
13:50
FINA Aquatics World- odc. 8
14:25
Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
12:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 5 (tyczka M i 800m M)
14:50
Bayern Monachium TV - FCB - Bayer Leverkusen
16:05
Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polsk - Szczawnica 2017
17:05
Dzień na wyścigach - Służewiec 2017 - Nagroda Europy
17:25
Dream Teams - odc. 13
18:00
Piłka nożna - retransmisja
16:30
Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018
17:05
Barca TV - Real Madryt - FCB
19:35
Barca TV - magazyn
16:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
17:30
Pełnosprawni - odc. 216
18:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (1)
16:55
Bayern Monachium TV-magazyn
18:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 2 runda: (1)
20:00
(1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: FINAŁ
22:15
Sportowa niedziela
22:50
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy w WKKW - Strzegom - podsumowanie
23:50
Zakończenie dnia
20:10
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:20
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy w WKKW - Strzegom - podsumowanie
22:30
23:00
Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par - Kalisz 2017
23:55
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn: walka (2): Martin J. WARD - Anthony CACACAE
20:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 1 runda: (2)
22:00
Gwiazdy Tenisa-odc. 11
22:30
23:00
Strongman - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Szczawnica 2017
20:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - New Haven - 2 runda: (2)
21:55
Kulisy Kortów - odc. 12
22:30
23:00
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn: walka (1): Robbie DAVIES JR - Michał SYROWATKA
00:40
Zakończenie dnia
00:00
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn: walka (3): Lee SELBY - Jonathan BARROS
00:45
Zakończenie dnia
00:00
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn: walka wieczoru (4): Chris EUBANK JR - Arthur ABRAHAM
01:00
Zakończenie dnia