Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

TVP Sport

 

Środa (2018-10-17) Czwartek (2018-10-18) Piątek (2018-10-19) Sobota (2018-10-20)
06:10
Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Argentyna 2018 - lekkoatletyka
06:00
Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 3
07:05
Liga Narodów-podsumowanie
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F - podsumowanie
07:35
Kapitan Tsubasa - odc. 116
08:05
Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna
10:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (1)
08:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa, 2.runda - Podsumowanie
10:00
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 3
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (1)
08:35
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (7): New Jersey Devils - Colorado Avalanche
10:45
Orły sportu - odc. 4
11:20
Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Argentyna 2018 - podsumowanie
08:00
Kapitan Tsubasa - odc. 117
08:35
Hokej na lodzie - NHL skróty meczów
09:20
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (8): Washington Capitals - Florida Panthers
11:20
Sportowy weekend w TVP Sport
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (2)
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (3)
13:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (2)
15:00
Orły sportu - odc. 4
15:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (3)
13:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F podsumowanie
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F (1)
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - FINAŁ
14:05
Sportowy weekend w TVP Sport
15:00
Tenis ziemny - Turniej WTA, Luksemburg, Finał:
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (4)
18:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 2 runda (5)
17:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F (4)
19:35
Ligi Narodów - podsumowanie
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F (2)
18:00
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 4
19:00
Boks - Mistrzostwa Polski U23 - Finały
17:15
Sportowy weekend w TVP Sport
17:50
Boks - Mistrzostwa Polski U23 - Finały
19:35
Boks - Gala w Tokio: Inove - Payano
20:00
Pełnosprawni - odc. 271
20:30
Ligi Narodów - podsumowanie
22:00
22:45
Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Argentyna 2018 - Koszykówka 3x3 - Finały
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F podsumowanie
22:00
22:40
ESL - świat esportu - odc. 25
23:20
Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Argentyna 2018 - podsumowanie
22:00
22:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/2F - podsumowanie
20:15
Boks - World Boxing Super Series (2 Jekaterinburg) - Tete - Aloyan
21:35
22:20
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix: Skate America - program dowolny par sportowych
23:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - FINAŁ
00:25
Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna
02:35
Ligi Narodów - podsumowanie
04:05
Boks - World Boxing Super Series (2 Jekaterinburg) - Tabiti - Fayfer
05:00
05:30
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (7): New Jersey Devils - Colorado Avalanche
04:00
Boks - World Boxing Super Series (2 Jekaterinburg) - Tete - Aloyan
05:00
05:30
Zakończenie dnia
00:10
Hokej na lodzie - NHL skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (8): Washington Capitals - Florida Panthers
04:00
Boks - KnockOut Boxing Night - Zakopane - walka wieczoru: K. Włodarczyk - A. Sands
05:00
05:30
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (10): Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks
03:50
Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak
05:00
Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Rodriguez - Moloney
06:00
Zakończenie dnia