Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Piątek (2024-03-29)
Pokaż poprzednie kanały
Pokaż następne kanały
PULS 2
05:55 - Ale numer! (25)
06:30 - Ale numer! 2 (31)
07:00 - Psi Patrol 3: Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka (13)
07:35 - Bąbelkowy świat gupików 3: Owocowy obóz (21)
08:05 - Blue 2: Dzień Pnia (6)
08:10 - Blue 2: Ulubiony moment (7)
08:15 - Blue 2: Tatusio-podwózka (8)
08:35 - Jeżyk i Sprężynka: Skarby (1)
08:45 - Jeżyk i Sprężynka: Latający zamek (2)
08:55 - Jeżyk i Sprężynka: Słodki pościg (3)
09:05 - Barbapapa i jego rodzinka: Wspaniałe wąsiska (21)
09:15
- Barbapapa i jego rodzinka: Na tropie skarbu (22)
09:40 - Bing: Klocki (4)
09:50 - Bing: Kaczki (5)
09:55 - Bing: Koktajl (6)
10:20 - Baranek Shaun: Swimming (14)
10:25 - Baranek Shaun: Trzymajmy się razem (33)
10:30 - Baranek Shaun: Upał (34)
10:40 - Baranek Shaun: Porządki (35)
10:45 - Basia: Basia i biwak (7)
10:55 - Basia: Basia i dziadkowie (8)
11:10 - Pamiętnik Florki: Ktoś inny (46)
11:35 - Bing: Żaba (7)
11:40 - Bing: Parking (8)
11:50 - Bing: Cień (9)
12:00 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26: Draka ze skunksem (20)
12:10 - Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26: Nowy plan (21)
12:35 - Psi Patrol 3: Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka (13)
13:00 - Bąbelkowy świat gupików 3: Owocowy obóz (21)
13:35 - Grizzy i Lemingi: Niedźwiedzi skarb (22)
13:45 - Grizzy i Lemingi: Najlepszy przyjaciel niedźwiedzia (23)
14:00 - Monster High: Straszna Więcnoc (7)
14:35 - Monster High: Nie w rytmie / Piramida (8)
15:00 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Król zabawek (12)
15:35 - Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3: Rakieta (13)
15:55 - Blue 2: Dzień Pnia (6)
16:05 - Blue 2: Ulubiony moment (7)
16:10 - Blue 2: Tatusio-podwózka (8)
16:35 - Smerfy: Na smerfojagody (17)
16:45 - Smerfy: Nowy projekt (18)
17:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Przedświąteczna gorączka (14)
17:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wykonać robotę/ Brylantowy król (15)
18:00 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/ Czarodziejski pędzel (16)
18:35 - Pingwiny z Madagaskaru 2: Wyobcowany/Biała dama (17)
19:05 - Psi Patrol 7: Dino akcja: Pieski ratują zęby T-reksa / Dino akcja: Pieski ratują pasażerów triceratopsa (9)
19:35 - Psi Patrol 7: Pieski ratują trzy psotne ptaki / Pieski ratują wyścig mydelniczek (10)
20:00 - Lombard. Życie pod zastaw 14 (729)
21:00 - Niebo istnieje... naprawdę
23:00 - Pełzająca śmierć
00:50 - Droga bez powrotu: Geneza
03:05 - Lombard. Życie pod zastaw (6)
03:55 - Dyżur 3 (35)
04:35 - Dyżur 3 (36)
05:00 - Dyżur 3 (37)
05:30 - Dyżur 3 (39)
TVN 7
05:00 - Szkoła (667)
06:00 - Szkoła (421)
06:55 - Szpital (992)
07:55 - Ukryta prawda (1090)
08:55
- Ukryta prawda (802)
10:00 - Ukryta prawda (803)
11:00 - Detektywi (73)
12:00 - W-11 - Wydział Śledczy: Ostatni taniec (608)
12:45 - Szpital (993)
13:50 - Sąd rodzinny (144)
14:50 - Sędzia Anna Maria Wesołowska (577)
15:50 - Sędzia Anna Maria Wesołowska (505)
16:55 - Zapisane w gwiazdach (24)
17:55 - Szpital (687)
18:55 - Ukryta prawda (1179)
20:00 - List w butelce
22:50 - Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
02:15 - Hotel Paradise 8 (16/40)
03:15 - Medium z Long Island 4 (10/33)
03:45 - Mieszkając z duchem 2 (1/10)
TV 6
06:00 - Strażnik Teksasu (20)
07:00 - Strażnik Teksasu (21)
08:00 - Policjantki i Policjanci (1129)
09:00
- Kobra - oddział specjalny (2)
10:00 - Kobra - oddział specjalny (3)
11:05 - Więzienie (12)
11:35 - Więzienie (13)
12:05 - Więzienie (14)
12:35 - Więzienie (15)
13:00 - Policjantki i Policjanci (507)
14:00 - Policjantki i Policjanci (508)
15:00 - Kobra - oddział specjalny (4)
16:00 - Kobra - oddział specjalny (5)
17:00 - Magnum: Detektyw z Hawajów (3)
18:00 - Strażnik Teksasu (16)
19:00 - Strażnik Teksasu (17)
20:00 - CSI: Kryminalne zagadki Miami (6)
21:00 - CSI: Kryminalne zagadki Miami (7)
22:00 - CSI: Kryminalne zagadki Miami (8)
23:00 - Łatwa dziewczyna
01:00 - Pogrzebani za domem (6)
02:00 - Pogrzebani za domem (7)
03:00 - Benny Hill (48)
03:40 - Sekrety sąsiadów: Duch (13)
04:10 - Sekrety sąsiadów: Błędny winowajca (14)
04:40 - Kochane pieniądze: Mobbing (7)
05:45 - Telezakupy TV Okazje