Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP 1 (2019-08-09)

 

Piątek (2019-08-09) Sobota (2019-08-10) Niedziela (2019-08-11) Poniedziałek (2019-08-12)
05:10
05:35
06:15
07:10
06:00
06:25
Sprawa dla reportera
07:20
Rok w ogrodzie
07:45
Rok w ogrodzie Extra
05:15
05:35
06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 65
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
04:35
05:40
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:40
09:05
10:15
11:05
08:00
Pełnosprawni - odc. 313
08:25
wojsko - polskie.pl - odc. 65
08:50
09:20
09:50
Sekundy, które zmieniły życie /9/
10:25
11:25
08:00
Tydzień
08:30
09:05
09:40
Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 4) - Kamuflaż
10:10
11:55
Między ziemią a niebem
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:45
10:15
11:05
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:30
Agropogoda
12:35
Magazyn Rolniczy
12:50
13:15
14:00
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska ( studio )
14:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:25
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
12:20
13:20
13:35
14:00
Enea Ironman Gdynia 70.3 Gdynia
14:05
14:35
Enea Ironman Gdynia 70.3 Gdynia
14:40
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja ( studio )
14:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja
12:00
Anioł Pański
12:15
Między ziemią a niebem
12:45
Spotkanie ze Świętym
13:05
13:10
Enea Ironman Gdynia 70.3 Gdynia
13:15
Kalendarium Powstania Warszawskiego
13:20
14:15
Enea Ironman Gdynia 70.3 Gdynia
14:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Słowenia ( studio )
14:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Słowenia
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:30
Agropogoda
12:35
To się opłaca
12:50
Kalendarium Powstania Warszawskiego
12:55
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:15
ALARM!
15:35
16:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
17:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
19:20
Sport
19:25
Tour de Pologne - kronika (21)
19:30
Wiadomości
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:30
18:30
Opole na bis
19:25
Sport
19:30
Wiadomości
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:30
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
19:25
Sport
19:30
Wiadomości
16:05
17:00
Teleexpress
17:20
Pogoda
17:30
18:25
Jeden z dziesięciu - 9/110
18:55
Jeden z dziesięciu - 10/110
19:25
Sport
19:30
Wiadomości
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:35
21:35
22:30
23:30
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:35
21:35
22:35
20:05
Pogoda
20:15
21:15
22:15
23:15
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:35
21:35
22:35
23:40
01:15
03:30
04:45
05:45
Zakończenie dnia
00:25
02:10
03:50
04:40
04:45
Zakończenie dnia
00:55
02:25
04:15
04:20
Zakończenie dnia
00:40
01:50
03:30
04:30
04:45
Zakończenie dnia