Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP 1 (2018-12-28)

 

Piątek (2018-12-28) Sobota (2018-12-29) Niedziela (2018-12-30) Poniedziałek (2018-12-31)
05:15
TELEZAKUPY
05:45
06:35
07:25
Jaka to melodia? - odc. 3971
07:55
Agropogoda
06:05
06:30
07:20
Rok w ogrodzie
07:45
Rok w ogrodzie Extra
05:10
05:40
06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
06:35
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
05:05
Jeden z dziesięciu - 16/110
05:35
06:30
07:20
Jaka to melodia? - odc. 3972
07:50
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:50
09:15
10:05
10:55
Jeden z dziesięciu - 15/110
11:30
08:00
08:25
Pełnosprawni - odc. 282
08:45
Studio Raban
09:15
09:45
10:50
11:35
08:00
Tydzień
08:30
09:00
09:20
09:30
Weterynarze z sercem - /57/
09:55
10:20
11:00
11:55
Między ziemią a niebem
08:40
09:25
11:00
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:35
Agropogoda
12:40
Magazyn Rolniczy
12:55
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:15
ALARM!
15:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /83/
12:05
12:30
Korona królów - taka historia... - odc. 16
13:00
13:35
14:10
14:35
14:50
Spis treści - Zbigniew Uniłowski
14:55
15:50
12:00
Anioł Pański
12:15
Między ziemią a niebem
12:55
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Thomas Anders
13:05
13:55
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Romina Power i Albano
14:05
14:25
14:35
12:35
13:40
15:30
16:05
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3972
18:00
18:30
Korona królów - taka historia... - odc. 16
18:55
Jeden z dziesięciu - 16/110
19:30
Wiadomości
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:30
18:30
Blondynka - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Pomyłka?
19:30
Wiadomości
16:15
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf ( studio )
16:30
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf ( 1 seria )
17:30
Teleexpress
17:40
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf ( 2 seria )
18:55
19:30
Wiadomości
16:00
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:30
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Romina Power i Albano
17:30
18:25
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Thomas Anders
18:30
18:55
Jeden z dziesięciu - 17/110
19:25
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Romina Power i Albano
19:30
Wiadomości
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:35
The Wall. Wygraj marzenia - /51/
21:30
22:25
20:00
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Thomas Anders
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:35
22:20
20:00
Pogoda
20:10
Sport
20:10
Gwiazdy Sylwestra Marzeń - Thomas Anders
20:15
21:15
23:05
20:00
20:10
Pogoda
20:15
Sport
20:25
22:10
00:40
02:25
03:15
Magazyn kryminalny 997
04:00
04:55
05:05
Zakończenie dnia
00:00
00:55
03:05
04:50
Spis treści - Zbigniew Uniłowski
04:55
Zakończenie dnia
00:45
01:15
02:50
04:55
05:00
Zakończenie dnia
00:20
02:10
03:50
Zakończenie dnia