Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP 1 (2018-11-30)

 

Piątek (2018-11-30) Sobota (2018-12-01) Niedziela (2018-12-02) Poniedziałek (2018-12-03)
05:00
TELEZAKUPY
05:35
06:30
07:25
Jaka to melodia? - odc. 3946
07:55
Agropogoda
05:15
05:35
05:55
06:25
07:20
Rok w ogrodzie
07:45
Rok w ogrodzie Extra
04:25
04:45
05:15
05:35
06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 39
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
05:00
TELEZAKUPY
05:35
06:35
07:25
Jaka to melodia? - odc. 3947
07:55
Agropogoda
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:55
09:55
10:50
Jeden z dziesięciu - 19/109
11:30
08:00
08:25
Pełnosprawni - odc. 278
08:50
09:20
09:50
10:55
Korona królów - taka historia... - odc. 12 - Rozrywki w średniowiecznym mieście
11:25
11:55
08:00
Tydzień
08:35
09:00
09:35
Weterynarze z sercem - /50/
10:05
10:30
11:00
11:25
11:50
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin ( studio )
08:00
Wiadomości
08:10
Pogoda poranna
08:15
Kwadrans polityczny
08:30
ALARM!
08:55
09:55
10:50
Jeden z dziesięciu - 20/109
11:30
Korona królów - taka historia... - odc. 12 - Rozrywki w średniowiecznym mieście
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:30
Agropogoda
12:35
Bo ja wybieram zdrowie
12:50
14:00
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:15
ALARM!
15:35
Magazyn śledczy Anity Gargas - /92/
12:25
13:00
13:35
14:05
Gen innowacyjności s.II - odc. 8
14:20
Spis treści - /32/
14:35
15:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio)
15:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 1 seria )
12:00
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin
13:15
Między ziemią a niebem
13:19
Anioł Pański
13:30
Między ziemią a niebem
14:00
14:35
Spis treści - /33/
14:45
15:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
12:00
Wiadomości
12:15
Agrobiznes
12:35
Agropogoda
12:40
Magazyn Rolniczy
12:55
13:50
The Wall. Wygraj marzenia
14:00
14:50
Big Music Quiz
15:00
Wiadomości
15:10
Pogoda
15:15
ALARM!
15:35
16:05
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3947
18:00
18:30
Korona królów - taka historia... - odc. 12 - Rozrywki w średniowiecznym mieście
18:55
Jeden z dziesięciu - 20/109
19:30
Wiadomości
16:45
Teleexpress
16:55
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 2 seria )
18:25
19:30
Wiadomości
16:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 1 seria )
17:00
Teleexpress
17:10
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( 2 seria )
18:35
19:30
Wiadomości
16:05
17:00
Teleexpress
17:15
Pogoda
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3949
18:00
18:30
18:55
Jeden z dziesięciu - 21/109 - Wielki finał
19:30
Wiadomości
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:35
The Wall. Wygraj marzenia - /47/
21:30
22:35
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:30
21:30
23:50
20:00
Pogoda
20:10
Sport
20:15
21:15
22:15
23:55
20:05
Pogoda
20:10
ALARM!
20:25
Sport
20:30
21:00
22:35
23:40
00:50
Magazyn kryminalny 997
01:45
Ocaleni
02:50
04:30
04:45
Zakończenie dnia
01:50
03:55
Spis treści - /32/
04:00
Zakończenie dnia
02:15
03:10
04:55
Zakończenie dnia
00:40
02:25
03:30
04:25
04:45
Zakończenie dnia