Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-10-10)

 

Czwartek (2019-10-10) Piątek (2019-10-11) Sobota (2019-10-12) Niedziela (2019-10-13)
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( 1 set )
05:10
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia ( studio)
05:25
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia ( 1 set )
05:00
05:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - 1/2 finału (1)
07:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - 1/2 finału (2)
06:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
07:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Japonii
09:00
(1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 2 runda (2)
11:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 1/4F (2)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 1/4F (3)
09:30
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
10:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
10:50
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
10:30
Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo
11:30
Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Tyrone Spong
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
13:30
Lech TV
14:00
Legia TV
14:35
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
12:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
14:40
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia
12:05
Stan futbolu
13:05
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
15:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.kolejka: Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów
12:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - Finał
14:25
Lekkoatletyka - maraton w Chicago
16:35
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt
18:25
RING TVP SPORT
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio)
16:30
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 do lat 21: Rosja - Polska ( studio )
19:15
100 lat na dworze królowej
18:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - Przed meczem Polska - Macedonia Płn.
19:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
17:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Japonii
18:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - STUDIO
23:30
20:25
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Czechy - Anglia ( studio)
23:00
23:40
MMA
20:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
21:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
21:55
22:35
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
20:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna ( studio)
23:35
00:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
02:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
04:30
05:00
Zakończenie dnia
00:15
Hokej na lodzie - NHL - skróty meczów
02:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
03:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
04:00
Esport - Blast Pro, Lizbona dz. 1
04:50
Zakończenie dnia
00:30
Piłka nożna - mecz towarzyski Brazylia - Senegal
01:25
Piłka nożna - mecz towarzyski Brazylia - Senegal
02:35
Boks - Gala w Chicago - studio
03:00
Boks - Gala w Chicago: Jessica McCaskill - Erica Farias
03:50
Boks - Gala w Chicago - studio
03:55
Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo
04:50
Boks - Gala w Chicago - studio
05:00
Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Tyrone Spong
05:50
Boks - Gala w Chicago - studio
05:55
Zakończenie dnia
00:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Brazylia
02:15
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Century, Tokio cz 1
04:15
04:50
Zakończenie dnia