Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-10-07)

 

Poniedziałek (2019-10-07) Wtorek (2019-10-08) Środa (2019-10-09) Czwartek (2019-10-10)
05:35
06:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
05:30
06:05
Siatkówka mężczyzn - PŚ 2019, Fukuoka: mecze Polaków (skróty z 5 meczów)
07:30
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja ( studio)
07:50
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja ( 1 set )
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( 1 set )
08:15
Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
10:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
11:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
11:05
Oko w oko - Krystian Bielik
11:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
10:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
11:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
09:00
(1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 2 runda (2)
11:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
13:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:50
Gol Ekstra
12:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
14:30
Pełnosprawni - odc. 321
15:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
13:30
Lech TV
14:00
Legia TV
14:35
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Oko w oko - Krystian Bielik
17:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
19:45
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia ( studio)
16:25
Lech TV
16:55
Legia TV
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.kolejka: Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce ( studio)
16:35
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt
18:25
RING TVP SPORT
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio)
20:05
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
20:05
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
22:00
22:40
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Rosja
23:30
01:10
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
03:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny
04:50
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
02:15
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:15
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
02:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
04:30
05:00
Zakończenie dnia