Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-10-05)

 

Sobota (2019-10-05) Niedziela (2019-10-06) Poniedziałek (2019-10-07) Wtorek (2019-10-08)
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 2: chód 20km mężczyzn
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
07:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
05:35
06:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F (1)
10:30
Strongman
11:35
Stan futbolu
10:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F - podsumowanie
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
08:15
Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
10:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
11:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
11:05
Oko w oko - Krystian Bielik
11:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock ( studio)
12:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock
15:05
Studio TVP SPORT
15:55
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 1 seria)
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: SPR Stal Mielec - Zagłębie Lubin ( studio)
12:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: SPR Stal Mielec - Zagłębie Lubin
15:00
Strongman - Liga Mistrzów - Rosja
13:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:50
Gol Ekstra
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9 (el. 100m ppł - biegi z Polkami)
17:05
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 2 seria )
18:00
Studio TVP SPORT
18:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 1
16:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
17:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10 ( studio)
18:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Oko w oko - Krystian Bielik
17:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
19:45
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia ( studio)
21:30
22:00
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
22:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 2 maraton mężczyzn
21:00
21:40
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
23:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (3): Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
20:05
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
01:20
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (2): Toronto Maple Leafs - Montral Canadiens
04:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
04:55
Zakończenie dnia
01:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
04:00
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
04:30
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
05:25
Zakończenie dnia
01:10
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
03:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny
04:50
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
02:15
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:15
Zakończenie dnia