Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-26)

 

Czwartek (2019-09-26) Piątek (2019-09-27) Sobota (2019-09-28) Niedziela (2019-09-29)
05:30
06:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
05:25
05:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
07:20
RING TVP SPORT
05:30
06:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
07:45
Lekkoatletyka - . Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1
05:30
06:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 10 kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (1)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (2)
08:30
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +87kg kobiet
10:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorek
11:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
09:50
42,195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - Finał
08:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2.
09:20
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
09:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:55
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 3 miejsce
11:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
12:25
Pełnosprawni - odc. 319
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:10
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
12:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/2F
14:30
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorek ( skrót )
15:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
15:35
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 1
12:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
13:00
Stan futbolu
13:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
15:15
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
15:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
12:30
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
13:45
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji
15:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
16:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
16:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
17:25
Lech TV
17:55
Legia TV
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (3)
19:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4)
17:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
17:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 1
19:25
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
16:20
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
16:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
16:50
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - Wielka Warszawska
17:15
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Finał ( studio)
17:20
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Finał
19:40
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 3
19:40
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 3
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
20:15
20:50
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa (studio)
21:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
23:30
Lekkoatletyka - . Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 2 ( maraton kobiet )
21:45
22:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 2 - chód 50km mężczyzn
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
00:30
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
02:10
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia
01:50
Esport - ESL One, Nowy Jork - Eliminacje
03:45
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
05:25
Zakończenie dnia
02:35
Esport - ESL One, Nowy Jork - 1/2 finału
05:15
Zakończenie dnia
00:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji
02:05
Esport - ESL One, Nowy Jork - Finały
05:15
Zakończenie dnia