Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-23)

 

Poniedziałek (2019-09-23) Wtorek (2019-09-24) Środa (2019-09-25) Czwartek (2019-09-26)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (2)
05:30
06:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
09:00
Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia
11:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (3)
11:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas Orlików (do lat 23)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (3)
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (4)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (1)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (2)
12:05
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - rwanie
14:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - podrzut
15:00
Z kamerą TVP Sport - Gala 100 - lecia PZN
15:15
Z kamerą TVP Sport - 100 Lat Polskiego Związku Narciarskiego
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
13:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
13:50
Gol Ekstra
15:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 81kg kobiet
14:50
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
12:25
Pełnosprawni - odc. 319
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:10
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
16:50
42, 195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
17:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:05
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze ( studio )
18:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
17:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin ( studio)
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
16:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
16:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
17:25
Lech TV
17:55
Legia TV
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (3)
19:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4)
20:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
22:00
Gol Ekstra
23:35
20:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
22:00
22:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
23:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
20:05
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze ( studio )
20:20
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 102kg mężczyzn
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
00:05
siatkówka mężczyzn - ME
02:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
02:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
04:05
04:35
Zakończenie dnia
00:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
02:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
05:15
Zakończenie dnia
00:30
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
02:10
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia