Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-19)

 

Czwartek (2019-09-19) Piątek (2019-09-20) Sobota (2019-09-21) Niedziela (2019-09-22)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (4)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (5)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (1)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (2)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (2)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał
09:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (6)
11:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (7)
09:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (3)
11:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (4)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
11:00
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
09:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
10:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
11:00
Historia Maratonu Warsawskiego
11:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 49kg kobiet
14:55
Liga Mistrzów - 1.kolejka: PSG - Real Madryt
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 67kg mężczyzn
15:00
z kamerą
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg kobiet
12:00
Stan futbolu
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
14:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (1)
13:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
14:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
16:55
Liga Mistrzów - Skróty meczów 1.kolejki
18:25
Lech TV
18:55
Legia TV
19:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio )
19:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 49kg kobiet
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
16:15
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F ( studio)
17:00
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
18:55
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
19:40
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
16:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
16:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
17:45
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
19:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
21:30
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (2 - Glasgow): Inoue - Rodriguez
22:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio )
22:30
23:15
RING TVP SPORT
20:00
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
23:00
23:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg kobiet
21:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
21:45
22:30
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
23:40
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
00:25
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
02:05
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
03:55
04:30
Zakończenie dnia
01:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 67kg mężczyzn
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
04:00
04:35
Zakończenie dnia
00:50
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
04:05
04:35
Zakończenie dnia
01:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
03:15
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półśredniej: Manny Pacquiao - Adrien Broner
04:05
04:40
Zakończenie dnia