Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-12)

 

Czwartek (2019-09-12) Piątek (2019-09-13) Sobota (2019-09-14) Niedziela (2019-09-15)
05:35
06:05
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
05:25
05:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
06:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (3)
10:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (4)
11:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia ( skrót )
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/2F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
11:55
Stan futbolu
08:00
Tenis ziemny - WTA Hiroszima: Finał
09:35
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
11:45
Pingpongowy PGE Narodowy
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (2)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
12:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F - skróty meczów
13:35
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
15:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: Finał
13:35
Pingpongowy PGE Narodowy
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
16:55
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
18:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
19:40
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
16:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska ( studio )
16:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
19:15
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (1.tercja)
16:00
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
19:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
18:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
18:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
19:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
19:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
20:30
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
21:00
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
23:50
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (2.tercja)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (3.tercja)
21:45
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
22:00
22:45
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:50
22:30
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Finał
23:45
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 2
20:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio )
21:05
21:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
22:40
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
23:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
02:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
03:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
04:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:20
Zakończenie dnia
00:25
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
01:35
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 1
02:50
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
05:20
Zakończenie dnia
01:50
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
04:15
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:05
Zakończenie dnia
00:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
01:55
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
03:50
Turniej Pekao Open - 27 Turniej Tenisowy ATP Pekao Szczecin Open 2019 - finał gry pojedynczej