Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-10)

 

Wtorek (2019-09-10) Środa (2019-09-11) Czwartek (2019-09-12) Piątek (2019-09-13)
05:25
06:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
07:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
05:30
06:05
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
05:35
06:05
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
08:20
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
09:25
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 1
11:25
Koszykówka mężczyzn - Podsumowanie występu Polaków
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (1)
10:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (2)
11:55
Pełnosprawni - odc. 317
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (3)
10:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (4)
11:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia ( skrót )
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (1)
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (2)
12:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 finału - skróty meczów
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (2)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
17:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia ( studio )
17:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia
19:55
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
17:00
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: VIVE Kielce - Górnik Zabrze ( studio )
17:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: VIVE Kielce - Górnik Zabrze
16:55
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
18:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
19:40
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
16:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska ( studio )
16:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
19:15
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (1.tercja)
22:30
23:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
23:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
20:15
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
22:00
22:45
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Łotwa
23:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
20:30
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
21:00
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
23:50
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (2.tercja)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (3.tercja)
21:45
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
22:00
22:45
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
02:45
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
01:50
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
03:45
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:45
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:30
Zakończenie dnia
02:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
03:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
04:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:20
Zakończenie dnia
00:25
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
01:35
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 1
02:50
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
05:20
Zakończenie dnia