Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-08)

 

Niedziela (2019-09-08) Poniedziałek (2019-09-09) Wtorek (2019-09-10) Środa (2019-09-11)
05:35
06:10
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
05:25
06:00
piłka nożna - AMP Futbol - turniej międzynarodowy: Polska - Francja
07:00
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Rosja
05:25
06:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
07:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
05:30
06:05
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
09:15
Lang Team Race 2019
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A2 - B2 (lub mecz Polaków)
08:15
Piłka nożna - II liga: 8 kolejka: Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
09:15
Piłka nożna - II liga: 8 kolejka: Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E2 - F2
11:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E2 - F2
08:20
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
09:25
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 1
11:25
Koszykówka mężczyzn - Podsumowanie występu Polaków
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (1)
10:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (2)
11:55
Pełnosprawni - odc. 317
12:10
Lang Team Race 2019
12:20
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
13:10
Lang Team Race 2019
13:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
12:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: mecze Polaków w 2.fazie (skrót)
13:20
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
14:30
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Portugalia ( studio )
14:50
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Portugalia (1.połowa)
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (1)
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (2)
12:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 finału - skróty meczów
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
17:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ ( studio )
18:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
17:15
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
18:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( studio )
18:55
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 1
17:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia ( studio )
17:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia
19:55
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
17:00
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: VIVE Kielce - Górnik Zabrze ( studio )
17:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: VIVE Kielce - Górnik Zabrze
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Szwecja - Norwegia
23:00
23:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
22:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( 2 poł. )
22:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( studio )
23:30
22:30
23:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
23:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
20:15
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
22:00
22:45
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Łotwa
23:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
00:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Rosja
02:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
03:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
05:20
Zakończenie dnia
00:15
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Portugalia
01:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
02:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
03:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F1
04:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F1
05:15
Zakończenie dnia
02:45
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (3)
01:50
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 2
03:45
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:45
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:30
Zakończenie dnia