Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-05)

 

Czwartek (2019-09-05) Piątek (2019-09-06) Sobota (2019-09-07) Niedziela (2019-09-08)
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
07:55
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
05:30
06:00
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn
07:40
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
05:35
06:10
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
09:25
Kolarstwo - MŚ MTB, Quebec - zjazd kobiet i mężczyzn
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Brazylia - Czarnogóra
11:50
Pełnosprawni - odc. 316
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
09:25
Lekkoatletyka - EAA Permit mityng - Andujar
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F2
09:15
Lang Team Race 2019
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A2 - B2 (lub mecz Polaków)
12:15
Lech TV
12:50
Legia TV
13:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Litwa - Australia
15:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - mecze Polaków w 1.fazie (skrót)
12:25
RING TVP SPORT
13:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
12:15
Piłka nożna - AMP Futbol - turniej międzynarodowy: Polska - Francja
13:30
Stan futbolu
14:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: F1 - E2
15:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
12:10
Lang Team Race 2019
12:20
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
13:10
Lang Team Race 2019
13:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
16:10
Lekkoatletyka - mityng IAAF w Zagrzebiu
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
16:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska
17:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska ( studio )
16:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
16:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Polska - Austria
17:20
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn ( studio )
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
17:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ ( studio )
18:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
20:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska
22:00
22:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Litwa - Australia
20:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
23:30
20:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
23:00
23:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Szwecja - Norwegia
23:00
23:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
00:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Polska - Belgia
04:40
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Podsumowanie fazy finałowej
05:10
Zakończenie dnia
00:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
02:05
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
04:50
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:20
Zakończenie dnia
02:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
03:55
Boks - Gala Boksu w Las Vegas - pozostałe walki
05:10
Zakończenie dnia
00:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Rosja
02:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
03:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
05:20
Zakończenie dnia