Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-04)

 

Środa (2019-09-04) Czwartek (2019-09-05) Piątek (2019-09-06) Sobota (2019-09-07)
05:30
06:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
07:20
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
07:55
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
05:30
06:00
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn
07:40
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
09:05
(studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
09:25
Kolarstwo - MŚ MTB, Quebec - zjazd kobiet i mężczyzn
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Brazylia - Czarnogóra
11:50
Pełnosprawni - odc. 316
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
09:25
Lekkoatletyka - EAA Permit mityng - Andujar
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F2
12:30
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
13:30
(studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny
12:15
Lech TV
12:50
Legia TV
13:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Litwa - Australia
15:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - mecze Polaków w 1.fazie (skrót)
12:25
RING TVP SPORT
13:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
12:15
Piłka nożna - AMP Futbol - turniej międzynarodowy: Polska - Francja
13:30
Stan futbolu
14:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: F1 - E2
15:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
16:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
17:15
Lech TV
17:45
Legia TV
18:15
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
19:50
(studio) Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
16:10
Lekkoatletyka - mityng IAAF w Zagrzebiu
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
16:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska
17:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska ( studio )
16:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
16:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Polska - Austria
17:20
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn ( studio )
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
22:45
23:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
20:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska
22:00
22:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Litwa - Australia
20:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
23:30
20:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
23:00
23:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
01:15
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
03:20
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Macedonia - Polska
05:25
Zakończenie dnia
00:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Polska - Belgia
04:40
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Podsumowanie fazy finałowej
05:10
Zakończenie dnia
00:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
02:05
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
04:50
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:20
Zakończenie dnia
02:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
03:55
Boks - Gala Boksu w Las Vegas - pozostałe walki
05:10
Zakończenie dnia