Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-01)

 

Niedziela (2019-09-01) Poniedziałek (2019-09-02) Wtorek (2019-09-03) Środa (2019-09-04)
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - FEI - WKKW cross (3B)
07:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
05:30
06:10
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki
07:40
Piłka nożna - II liga: 7 kolejka: Resovia - Olimpia Elbląg
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross kobiet
07:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
05:30
06:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
07:20
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole
09:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kanada - Australia
11:25
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Wybrzeże Kości Słoniowej
11:50
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Podsumowanie
08:10
Gol Ekstra
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Niemcy - Dominikana
09:05
(studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
13:30
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (3)
15:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
13:05
( studio)Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
12:25
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
14:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: USA - Turcja
12:30
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
13:30
(studio) Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Chiny
17:25
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
17:50
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
19:45
( studio )Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
16:35
Kolarstwo - MŚ MTB, Quebec - zjazd kobiet i mężczyzn
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:25
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet - podsumowanie fazy finałowej
17:10
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska ( studio )
17:25
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
19:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole
16:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
17:15
Lech TV
17:45
Legia TV
18:15
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
19:50
(studio) Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
22:45
23:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Czechy - USA
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
21:30
22:10
Lekkoatletyka - mityng IAAF w Zagrzebiu
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/4 finału:
22:45
23:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
01:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
02:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 8
03:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
04:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:25
Zakończenie dnia
00:50
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
02:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
04:50
Zakończenie dnia
00:10
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
02:20
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Podsumowanie
03:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
05:25
Zakończenie dnia
01:15
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
03:20
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Macedonia - Polska
05:25
Zakończenie dnia